Sipariş ve Destek 0850 304 93 76
.
Sunucu Donanımları » Network Ürünleri
Paylaş

Belirtilmedi.

10G Multimode 850nm Module, 300M

Genel Özellikler
- Support Multi Rate 1.25-10.709Gbps
- Up to 300m transmission distance on 50µm MMF (2000MHz·km)
- 850nm VCSEL and PIN receiver
- SFI electrical interface
- 2-wire interface for integrated Digital Diagnostic monitoring
- SFP+ MSA package with duplex LC connector
- Hot pluggable
- Very low EMI and excellent ESD protection
- +3.3V power supply
- Power consumption less than 800mW
- Operating case temperature: 0~+70 Centigrade
  • Stok Kodu: Belirtilmedi.
  • Kategori: Network Ürünleri
  • Markalar: StorNet

Fiyat ve Stok bilgisi için proje@sunucudeposu.com

Tel : 0850 304 93 76

* Yeni Ürün olup kullanılmamıştır. İkinci El satışımız YOKTUR.
* Arızalı ürünler yenisi ile değiştirilir,yeni ürün yoksa para iadesi yapılır
* Orjinal paketinde,açılmamış ve faturalı gönderilir.

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
10G Multimode 850nm Module, 300M

10G Ethernet için optimize edilmiş, 10.3125Gbps (10GBASE-SR) veya 9.953Gbps (10GBASE-SW) veri hızını ve 50µm MMF'de (300GB'a kadar iletim mesafesini destekleyen, yüksek performanslı, düşük maliyetli bir modüldür) 2000MHz · km) Telsiz iki bölümden oluşur: Verici bölüm 850nm VCSEL sürücüsü içerir. Alıcı bölümü, bir transpedans ön yükselticisi (TIA) ile entegre bir PIN fotodiyotundan oluşur. Modül, 20 pinli konektöre takılabilir.

Yüksek hızlı elektrik arayüzü, nominal 100 Ohm diferansiyel empedans ve modülde AC bağlanmış düşük voltaj mantığına dayanır. Optik çıkış, LVTTL lojik yüksek seviye TX_DIS girişi tarafından devre dışı bırakılabilir. Alıcının giriş optik sinyalinin kaybını göstermek için sinyal kaybı (RX_LOS) çıkışı sağlanır.
 Alıcı-vericideki seri bir EEPROM, kullanıcının 2-kablolu SFP Yönetim Arabirimi üzerinden alıcı-verici izleme ve konfigürasyon verilerine erişmesini sağlar. Bu arayüz, bir hafıza haritası alt ve üst bölgelere ayrılmış tek bir adres, A0h kullanır. Temel dijital tanılama (DD) verileri alt alanda tutulurken, belirli veriler yüksek bellek alanında bir dizi tabloda tutulur.

Applications

10GBASE-SR at 10.3125Gbps 
10GBASE-SW at 9.953Gbps 
Other optical links

 

Compliant with SFP+ MSA 
Compliant with IEEE 802.3ae-2002 

Compliant with FDA 21 CFR 1040.10 and 1040.11, Class I except for deviations pursuant 

RoHS compliance 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


59. Sk.No:4 Daire :3 Beylikdüzü / İstanbul

0850 304 93 76
tarkan@sunucudeposu.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.