Sipariş ve Destek 0850 304 93 76
.
Sunucu Donanımları » Network Ürünleri
Paylaş

40GbE IB-QDR QSFP+ Active Optical Fiber 850nm 1m Kablo AVAGO

  • Stok Kodu: CBL-QSFP+AOC-1M
  • Kategori: Network Ürünleri
  • Markalar: HazırSunucu

Online Satışımız Yoktur. Satış Yetkilimize Ulaşınız

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri

Supermicro CBL-QSFP + AOC-1M, Sunucular, Network Ağ Kartları ve Switchler  için QSFP + 40GbE IB-QDR yüksek hızda fiber bağlantıları kurmak için üretilmiştir..
Kablo IEEE ve SFF standartlarına uygundur ve Supermicro sunucuları, AOC Network Ağ Kartları ve Switch ile uyumludur. Bu kablo 3m, 5m, 7m ve 10m kablo uzunluklarında da mevcuttur. Her bir Supermicro kablosu kalite ve performansı sağlamak için üretilmiştir.

  • Fiber Kablo Grubu
  • 40GbE IB-QDR Optik Elyaf Uygulamaları İçin Mükemmel
  • Ayrıca 3m, 5m, 7m ve 10m'de mevcuttur
  • Supermicro Sertifikalı
MANUFACTURER Supermicro
LENGTH 100cm (39.4")
CABLE TYPE 40GbE QSFP(+) to QSFP(+) (QDR)
CONNECTORS QSFP(+)
CONNECTORS (OTHER SIDE) QSFP(+) (QDR)
WARRANTY 1 year warranty
PRODUCT ENVIRONMENTAL COMPLIANCE RoHS and REACH compliant, details available upon request

 

Supermicro Uyumlu Sunucu Sistemler:
SYS-6028TP-HTFR
SYS-6028TP-HC1FR
SYS-6028TP-HC0FR
SYS-6028TP-DNCFR
SYS-6027TR-HTQRF
SYS-6027TR-HTFRF
SYS-6027TR-H71QRF
SYS-6027TR-H71FRF
SYS-6027TR-H70QRF
SYS-6027TR-H70FRF
SYS-6027TR-DTQRF
SYS-6027TR-DTFRF
SYS-6027TR-D71QRF
SYS-6027TR-D71FRF
SYS-6027TR-D70QRF
SYS-6027TR-D70FRF
SYS-6027PR-HTFR
SYS-6027PR-HC1FR
SYS-6027PR-HC0FR
SYS-2028TR-H72FR
SYS-2028TR-HTFR
SYS-6028TR-HTFR
SYS-1028TR-TF
SYS-6018TR-TF
SYS-2028TP-DC0FR
SYS-2028TP-DC1FR
SYS-2028TP-DECFR
SYS-2028TP-DNCFR
SYS-2028TP-DTFR
SYS-2028TP-HC0FR
SYS-2028TP-HC1FR
SYS-2028TP-HTFR
SYS-2027TR-D70FRF
SYS-2027TR-H70FRF
SYS-2027TR-H71FRF
SYS-2027TR-H72FRF
SYS-2027TR-HTFRF
SYS-2027TR-D70QRF
SYS-2027TR-H70QRF
SYS-2027TR-H71QRF
SYS-2027TR-H72QRF
SYS-2027TR-HTQRF
SYS-1027TR-TFF
SYS-6017TR-TFF
SYS-1027TR-TQF
SYS-6017TR-TQF
SYS-2027PR-DC0FR
SYS-2027PR-DC1FR
SYS-2027PR-DTFR
SYS-2027PR-HC0FR
SYS-2027PR-HC1FR
SYS-2027PR-HTFR

Supermicro Uyumlu Anakartlar
X10DRT-HIBF
MBD-X10DRT-LIBF
MBD-X10DRT-LIBQ
MBD-X10DRT-PIBF
MBD-X10DRT-PIBQ
MBD-X9DRT-HIBFF
MBD-X9DRT-HIBQF
MBD-X9DRT-IBFF
MBD-X9DRT-IBQF
MBD-X9DRT-PIBF
MBD-X9DRT-PIBQ

Supermicro Uyumlu 
AOC AOC-CIBQ-m1
AOC-UIBQ-m1
AOC-UIBQ-m2
AOC-S40G-i2Q

 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


59. Sk.No:4 Daire :3 Beylikdüzü / İstanbul

0850 304 93 76
tarkan@sunucudeposu.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.