Sipariş ve Destek 0850 304 93 76
.
Sunucu Donanımları » Network Ürünleri » Fiber Network Kabloları
Paylaş

CBL-QSFP+AOC-7M

40GbE IB-QDR QSFP+ Active Optical Fiber 850nm 7m Kablo CBL-QSFP+AOC-7M

Genel Özellikler
Fiber Kablo Grubu
40GbE IB-QDR Optik Elyaf Uygulamaları İçin Mükemmel
Ayrıca 1m, 3m, 5m ve 10m'de mevcuttur
Supermicro Sertifikalı
  • Stok Kodu: CBL-QSFP+AOC-7M
  • Kategori: Fiber Network Kabloları
  • Markalar: AVAGO

Online Mağazamız Storage.com.tr açıldı.

Tel : 0850 304 93 76

* Yeni Ürün olup kullanılmamıştır. İkinci El satışımız YOKTUR.
* Arızalı ürünler yenisi ile değiştirilir,yeni ürün yoksa para iadesi yapılır
* Orjinal paketinde,açılmamış ve faturalı gönderilir.

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
40GbE IB-QDR QSFP+ Active Optical Fiber 850nm 7m Kablo CBL-QSFP+AOC-7M

40GbE Network içindir.
IB-QDR QSFP+ Active Optical Fiber 850nm 7m Kablo CBL-QSFP+AOC-7M

  • Fiber Kablo Grubu
  • 40GbE IB-QDR Optik Elyaf Uygulamaları İçin Mükemmel
  • Ayrıca 1m, 3m, 5m ve 10m'de mevcuttur
  • Supermicro Sertifikalı


Supermicro CBL-QSFP + AOC-7M, Sunucular, Adaptör kartları ve Anahtarlar için QSFP + 40GbE IB-QDR hızlı fiber bağlantıları etkinleştirir.

Bu kablo IEEE ve SFF standartlarına uygundur ve Supermicro Sunucuları,
AOC kartları ve anahtarlarla doğrulanır.
Bu kablo 1m, 3m, 5m ve 10m kablo uzunluklarında da mevcuttur. Her bir Supermicro kablosu kalite ve performansı sağlamak için geçerliliğini korur.

 

MANUFACTURER Supermicro
LENGTH 700cm (275.6")
CABLE TYPE 40GbE QSFP(+) to QSFP(+) (QDR)
CONNECTORS QSFP(+)
CONNECTORS (OTHER SIDE) QSFP(+) (QDR)

Uyumlu Kasa Modelleri

  • CSE-101F
  • CSE-101S
  • CSE-101i
  • CSE-101iF
  • CSE-111LT-330CB
  • CSE-111TQ-563CB
  • CSE-111TQ-563UB
  • CSE-111TQ-600CB
  • CSE-111TQ-600UB
  • CSE-113AC2-605WB
  • CSE-113AC2-R706WB2
  • CSE-113MFAC2-341CB
  • CSE-113MFAC2-605CB
  • CSE-113MFAC2-R606CB
  • CSE-113MFAC2-R608CB
  • CSE-113MTQ-330CB
  • CSE-113MTQ-563CB
  • CSE-113MTQ-600CB
  • CSE-113MTQ-R400CB
  • CSE-113TQ-563CB
  • CSE-113TQ-563UB
  • CSE-113TQ-600CB
  • CSE-113TQ-600UB
  • CSE-113TQ-600WB
  • CSE-113TQ-700CB
  • CSE-113TQ-700UB
  • CSE-113TQ-R500CB
  • CSE-113TQ-R500UB
  • CSE-113TQ-R700CB
  • CSE-113TQ-R700UB
  • CSE-113TQ-R700WB
  • CSE-116AC-R700WB
  • CSE-116AC2-R706WB
  • CSE-116AC2-R706WB2
  • CSE-116TQ-R700CB
  • CSE-116TQ-R700WB
  • CSE-118G-1400B
  • CSE-119TQ-R700UB
  • CSE-119TQ-R700WB
  • CSE-119UTS-R1K02P-T
  • CSE-119XTQ-BR700WB
  • CSE-213A-R720LPB
  • CSE-213A-R740LPB
  • CSE-213A-R740WB
  • CSE-213A-R900LPB
  • CSE-213A-R900UB
  • CSE-213AC-R1K23LPB
  • CSE-213AC-R920LPB
  • CSE-213AC-R920WB
  • CSE-213LT-563LPB
  • CSE-213LT-563UB
  • CSE-213LT-600LPB
  • CSE-213LTQ-R720LPB
  • CSE-213LTQ-R720UB
  • CSE-213XAC-R1K05LP
  • CSE-216A-R900LPB
  • CSE-216A-R900UB
  • CSE-216BA-R1K28LPB
  • CSE-216BA-R1K28WB
  • CSE-216BA-R920LPB
  • CSE-216BA-R920UB
  • CSE-216BA-R920WB
  • CSE-216BAC-R920LPB
  • CSE-216BE1C-R741JBOD
  • CSE-216BE1C-R920LPB
  • CSE-216BE1C-R920WB
  • CSE-216BE1C4-R1K23LPB
  • CSE-216BE2C-R741JBOD
  • CSE-216BE2C-R920LPB
  • CSE-216BE2C-R920WB
  • CSE-216BE16-R1K28LPB
  • CSE-216BE16-R1K28WB
  • CSE-216BE16-R920LPB
  • CSE-216BE16-R920UB
  • CSE-216BE16-R920WB
  • CSE-216BE26-R1K28LPB
  • CSE-216BE26-R1K28WB
  • CSE-216BE26-R920LPB
  • CSE-216BE26-R920UB
  • CSE-216BE26-R920WB
  • CSE-216E16-R1010LPB
  • CSE-216E16-R1200LPB
  • CSE-216E16-R1200UB
  • CSE-216E26-R1200LPB
  • CSE-216E26-R1200UB
  • CSE-219A-R920LPB
  • CSE-219A-R920UB
  • CSE-219A-R920WB
  • CSE-417BE1C-R1K23JBOD
  • CSE-417BE1C-R1K28LPB
  • CSE-417BE1C-R1K28WB
  • CSE-417BE2C-R1K23JBOD
  • CSE-417BE2C-R1K28LPB
  • CSE-417BE2C-R1K28WB
  • CSE-417E16-R1400LPB
  • CSE-417E26-R1400LPB
  • CSE-418E16-R1K62B
  • CSE-418E16-R1K62B2
  • CSE-502L-200B
  • CSE-503L-200B
  • CSE-504-203B
  • CSE-505-203B
  • CSE-510-203B
  • CSE-510L-200B
  • CSE-510T-203B
  • CSE-512-203B
  • CSE-512-260B
  • CSE-512F-350B
  • CSE-512F-350B1
  • CSE-512F-410B
  • CSE-512F-441B
  • CSE-512F-600B
  • CSE-512F-600LB
  • CSE-512L-200B
  • CSE-512L-260B
  • CSE-513F-350B
  • CSE-513L-410
  • CSE-514-407C-1P
  • CSE-514-407W-1P
  • CSE-514-441
  • CSE-514-505
  • CSE-514-R400C
  • CSE-514-R400W
  • CSE-514-R407C
  • CSE-514-R407W
  • CSE-515-350
  • CSE-515-505
  • CSE-515-R407
  • CSE-523L-410B
  • CSE-523L-505B
  • CSE-721TQ-250B
  • CSE-731D-300B
  • CSE-731i-300B
  • CSE-731i-403B
  • CSE-732D2-500B
  • CSE-732D2-865B
  • CSE-732D2-903B
  • CSE-732D3-903B
  • CSE-732D3-1200B
  • CSE-732D4-500B
  • CSE-732D4-865B
  • CSE-732D4-903B
  • CSE-732D4F-500B
  • CSE-732D4F-865B
  • CSE-732D4F-903B
  • CSE-732G-000B
  • CSE-732G-500B
  • CSE-732G-903B
  • CSE-732i-500B
  • CSE-732i-865B
  • CSE-732i-R500B
  • CSE-733E-500B
  • CSE-733I-665B
  • CSE-733T-500B
  • CSE-733TQ-500B
  • CSE-733TQ-665B
  • CSE-733TQ-668B
  • CSE-733i-500B
  • CSE-743AC-668B
  • CSE-743AC-1200B-SQ
  • CSE-743AC4-1200B-SQ
  • CSE-743T-500B
  • CSE-743T-665B
  • CSE-743TQ-865B
  • CSE-743TQ-865B-SQ
  • CSE-743TQ-903B
  • CSE-743TQ-1200B
  • CSE-743TQ-1200B-SQ
  • CSE-743i-665B
  • CSE-745BAC-R1K28B2
  • CSE-745BTQ-R1K28B
  • CSE-745BTQ-R1K28B-SQ
  • CSE-745BTS-R1K28BP2
  • CSE-745TQ-800B
  • CSE-745TQ-920B
  • CSE-745TQ-R800B
  • CSE-745TQ-R920B
  • CSE-745TQ-R1200B
  • CSE-747BTQ-R1K62B
  • CSE-747BTQC4-R2K20B
  • CSE-747TG-R1400B-SQ
  • CSE-747TQ-R1400B
  • CSE-747TQ-R1620B
  • CSE-748TQ-R1K43B
  • CSE-748TQ-R1400B
  • CSE-808T-780B
  • CSE-808T-1200B
  • CSE-809T-780B
  • CSE-809T-1200B
  • CSE-811I-410B
  • CSE-811L-350B
  • CSE-811L-600B
  • CSE-811T-260
  • CSE-811T-260B
  • CSE-811TQ-350B
  • CSE-811TQ-441B
  • CSE-811TQ-600B
  • CSE-811i-410
  • CSE-812L-600UB
  • CSE-813LT-350CB
  • CSE-813LT-R500CB
  • CSE-813MF2TQC-505CB
  • CSE-813MF2TQC-R608CB
  • CSE-813MFTQ-441CB
  • CSE-813MFTQ-R400CB
  • CSE-813MFTQ-R606CB
  • CSE-813MFTQC-350CB
  • CSE-813MFTQC-350CB2
  • CSE-813MFTQC-505CB
  • CSE-813MFTQC-R407CB
  • CSE-813MT-350CB
  • CSE-813MT-410C
  • CSE-813MT-410CB
  • CSE-813MTQ-350CB
  • CSE-813MTQ-441CB
  • CSE-813MTQ-600CB
  • CSE-813MTQ-R400CB
  • CSE-813T-441CB
  • CSE-813T-600CB
  • CSE-813T-600UB
  • CSE-815T-330CB
  • CSE-815T-563CB
  • CSE-815T-563UB
  • CSE-815TQ-563CB
  • CSE-815TQ-563UB
  • CSE-815TQ-600CB
  • CSE-815TQ-600UB
  • CSE-815TQ-600WB
  • CSE-815TQ-710UB
  • CSE-815TQ-720CB
  • CSE-815TQ-720UB
  • CSE-815TQ-R500CB
  • CSE-815TQ-R500UB
  • CSE-815TQ-R500WB
  • CSE-815TQ-R654CB
  • CSE-815TQ-R700CB
  • CSE-815TQ-R700UB
  • CSE-815TQ-R700WB
  • CSE-815TQ-R706WB
  • CSE-815TQC-605CB
  • CSE-815TQC-605WB
  • CSE-815TQC-R504CB
  • CSE-815TQC-R504WB
  • CSE-815TQC-R504WB2
  • CSE-815TQC-R706CB
  • CSE-815TQC-R706WB
  • CSE-815TQC-R706WB2
  • CSE-818G-1400B
  • CSE-818TQ-1400LPB
  • CSE-819TQ-R700UB
  • CSE-819TQ-R700WB
  • CSE-819UTS-R1K02P-T
  • CSE-822T-333LPB
  • CSE-822T-400LPB
  • CSE-822i-400LPB
  • CSE-823MTQ-R700LPB
  • CSE-823MTQC-R802LPB
  • CSE-823MTQC-R802WB
  • CSE-823TQ-653LPB
  • CSE-825MBTQC-R802LPB
  • CSE-825MBTQC-R802WB
  • CSE-825MTQ-R700LPB
  • CSE-825TQ-563LPB
  • CSE-825TQ-600LPB
  • CSE-825TQ-600WB
  • CSE-825TQ-710LPB
  • CSE-825TQ-R500WB
  • CSE-825TQ-R700LPB
  • CSE-825TQ-R700UB
  • CSE-825TQ-R720LPB
  • CSE-825TQ-R720UB
  • CSE-825TQ-R740LPB
  • CSE-825TQ-R740UB
  • CSE-825TQ-R740WB
  • CSE-825TQC-600LPB
  • CSE-825TQC-600WB
  • CSE-825TQC-R1K03LPB
  • CSE-825TQC-R1K03WB
  • CSE-825TQC-R740LPB
  • CSE-825TQC-R740WB
  • CSE-826A-R1200LPB
  • CSE-826BA-R1K28LPB
  • CSE-826BA-R1K28WB
  • CSE-826BA-R920LPB
  • CSE-826BA-R920UB
  • CSE-826BA-R920WB
  • CSE-826BAC4-R1K23LPB
  • CSE-826BAC4-R1K23WB
  • CSE-826BAC4-R920LPB
  • CSE-826BAC4-R920WB
  • CSE-826BE1C-R741JBOD
  • CSE-826BE1C-R920LPB
  • CSE-826BE1C-R920WB
  • CSE-826BE1C4-R1K23LPB
  • CSE-826BE2C-R741JBOD
  • CSE-826BE2C-R920LPB
  • CSE-826BE2C-R920WB
  • CSE-826BE16-R1K28LPB
  • CSE-826BE16-R1K28WB
  • CSE-826BE16-R920LPB
  • CSE-826BE16-R920UB
  • CSE-826BE16-R920WB
  • CSE-826BE26-R1K28LPB
  • CSE-826BE26-R1K28WB
  • CSE-826BE26-R920LPB
  • CSE-826BE26-R920UB
  • CSE-826BE26-R920WB
  • CSE-826E16-R500LPB
  • CSE-826E16-R1200LPB
  • CSE-826E26-R1200LPB
  • CSE-826SE1C-R1K02JBOD
  • CSE-826TQ-R500LPB
  • CSE-826TQ-R800LPB
  • CSE-827HQ+-R2K20BP2
  • CSE-828TQ+-R1K43LPB
  • CSE-828TQ+-R1400LPB
  • CSE-828TQ-R1K43LPB
  • CSE-828TQ-R1400LPB
  • CSE-829BTQ-R920WB
  • CSE-829HE1C4-R1K02LPB
  • CSE-829HE1C4-R1K62LPB
  • CSE-829TQ-R920UB
  • CSE-829U2TS-R1K62P-T
  • CSE-833T-653B
  • CSE-835BTQ-R1K28B
  • CSE-835TQ-R800B
  • CSE-835TQ-R920B
  • CSE-835XTQ-R982B
  • CSE-836A-R1200B
  • CSE-836BA-R1K28B
  • CSE-836BA-R920B
  • CSE-836BE1C-R1K03B
  • CSE-836BE1C-R1K03JBOD
  • CSE-836BE1C-R1K23B
  • CSE-836BE2C-R1K03B
  • CSE-836BE2C-R1K03JBOD
  • CSE-836BE16-R1K28B
  • CSE-836BE16-R920B
  • CSE-836BE26-R1K28B
  • CSE-836BE26-R920B
  • CSE-836BHA-R1K28B
  • CSE-836BHE16-R1K28B
  • CSE-836BHE26-R1K28B
  • CSE-836E16-R500B
  • CSE-836E16-R1200B
  • CSE-836E26-R1200B
  • CSE-836TQ-R500B
  • CSE-836TQ-R710B
  • CSE-836TQ-R800B
  • CSE-837E16-RJBOD1
  • CSE-837E26-RJBOD1
  • CSE-842TQ-665B
  • CSE-842TQ-865B
  • CSE-842XTQ-R606B
  • CSE-842i-500B
  • CSE-846A-R900B
  • CSE-846A-R1200B
  • CSE-846BA-R1K28B
  • CSE-846BA-R920B
  • CSE-846BE1C-R1K03JBOD
  • CSE-846BE1C-R1K23B
  • CSE-846BE1C-R1K28B
  • CSE-846BE2C-R1K03JBOD
  • CSE-846BE2C-R1K28B
  • CSE-846BE16-R1K28B
  • CSE-846BE16-R920B
  • CSE-846BE26-R1K28B
  • CSE-846BE26-R920B
  • CSE-846E16-R1200B
  • CSE-846E26-R1200B
  • CSE-846TQ-R900B
  • CSE-846TQ-R1200B
  • CSE-846XA-R1K23B
  • CSE-846XE1C-R1K23B
  • CSE-846XE2C-R1K23B
  • CSE-847A-R1K28WB
  • CSE-847A-R1400LPB
  • CSE-847A-R1400UB
  • CSE-847BA-R1K28LPB
  • CSE-847BE1C-R1K28LPB
  • CSE-847BE1C-R1K28WB
  • CSE-847BE1C4-R1K23LPB
  • CSE-847BE2C-R1K28LPB
  • CSE-847BE2C-R1K28WB
  • CSE-847DE1C-R2K04JBOD
  • CSE-847DE2C-R2K04JBOD
  • CSE-847DE16-R1K28LPB
  • CSE-847DE16-R2K02JBOD
  • CSE-847DE26-R2K02JBOD
  • CSE-847E1C-R1K28JBOD
  • CSE-847E2C-R1K28JBOD
  • CSE-847E16-R1K28JBOD
  • CSE-847E16-R1K28LPB
  • CSE-847E16-R1K28WB
  • CSE-847E16-R1400LPB
  • CSE-847E16-R1400UB
  • CSE-847E16-RJBOD1
  • CSE-847E26-R1K28JBOD
  • CSE-847E26-R1K28LPB
  • CSE-847E26-R1K28WB
  • CSE-847E26-R1400LPB
  • CSE-847E26-R1400UB
  • CSE-847E26-RJBOD1
  • CSE-848A-R1K62B
  • CSE-848E16-R1K62B
  • CSE-946ED-R2KJBOD
  • CSE-946LE1C-R1K66JBOD
  • CSE-946SE1C-R1K66JBOD
  • CSE-946SE2C-R1K66JBOD
  • CSE-DS3A-261B
  • CSE-E300
  • CSE-GS5A-753K
  • CSE-GS5A-753R
  • CSE-GS5B-000R
  • CSE-GS50-000R
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Tarkan Ateşerpuan
27 Aralık 2017
40GbE Ağ Bağlantıları için AVAGO IB-QDR QSFP+ Active Optical Fiber 850nm 7m Kablo CBL-SFP+AOC-7M

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


59. Sk.No:4 Daire :3 Beylikdüzü / İstanbul

0850 304 93 76
tarkan@sunucudeposu.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.