Intel SSD DC S4500 ve DC S4600 Serisi SSD Diskler

  • |

Eski HDD'leri güvenilir Intel® SSD DC S4500 ve DC S4600 Serisi ile değiştirerek veri merkezi yatırımınızı koruyun. 2. Nesil Intel® 3D NAND SSD ailesinin en yeni üyeleri, Intel tarafından geliştirilmiş SATA denetleyicisi, yenilikçi SATA sabit yazılımı ve endüstrinin en yüksek yoğunluklu 3D NAND'sini sunuyor. Oldukça güvenilir, bu depolama ortamından esinlenmiş SSD'ler, veri merkezlerinin maliyetleri düşürmesine, sunucu verimliliğini artırmasına ve hizmet kesintilerini en aza indirmesine olanak tanır.

Detaylı inceleme için burayı ziyaret edebilirsiniz : 
https://www.intel.com/content/www/us/en/solid-state-drives/ssd-dc-s4500-s4600-brief.html

intel Data Center Serisi SSD Diskler

Intel® SSD DC S4500 ve DC S4600 Serisi depolama ilham cihazları, veri merkezlerinin eski altyapılarını optimize etmesine ve iş büyümelerini sağlamalarına olanak tanır.

 S4500 S4600 2,5 İnç İzometrik
Altyapı Uyumluluğu ile Maliyeti Azaltma
Eski altyapılarda uyumluluk sağlamak üzere tasarlanan Intel® SSD DC S4500 ve S4600 Serisi bir SATA arabirimi sayesinde, veri merkezinizin modernizasyonu ile ilgili masrafları en aza indiren kolay depolama yükseltmeleri sağlanır. Bu son nesil kurumsal seviyedeki SSD'ler, güç talebini ve soğutma gereksinimlerini, veri merkezi çapında 3.2 x 1'e kadar düşüren işletme maliyetlerini azaltmaktadır.

SSD Data Center intel Sunucu Diskleri

Sunucu Etkinliğini Artırın ve Sunucu Başına Daha Fazlasını Yapın
TLC Intel® 3D NAND Teknolojisine dayanan Intel® SSD DC S4500 ve DC S4600 Serisi, standart 2,5 inçlik bir form faktöründe 240 GB'den 4 TB'a kadar çeşitli kapasiteler sunmaktadır. Daha büyük kapasitelerle, veri merkezleri standart 2.5 inç, 2 TB HDD'lere kıyasla raf ünitesi başına depolanan verileri önemli ölçüde artırabilir. Basitçe, SSD'leri çevreye entegre ederek BT, sunucu ayak izini genişletmeden işi büyütmek için 209 kat daha fazla IOPS / TB ile sunucu çevikliğini artırabilir, 2 daha fazla kullanıcıyı ve daha büyük hizmetleri destekleyebilir.

Veri Güvenilirliğini Artırın
HDD'lere kıyasla 3.2 kat daha düşük Yıllık Arıza Oranı (AFR) ile 3 BT departmanı depolama aygıtlarını değiştirme veya yükseltme ile daha az zaman harcayacak. Intel® SATA Solid State Drive sorunsuz bir şekilde kurulur, böylece bileşen arızalarının riskini azaltabilirsiniz. Aynı derecede önemli olan, SSD'ler kurulduktan sonra, yenilikçi SATA sabit yazılımı güncellemeleri sıfırlamadan tamamlar ve kesinti süresini azaltır.

Hizmet Kesintilerini En Düşük Düzeye Çıkarın
Intel, kurumsal ve bulut veri merkezlerinde veri sürekliliğini en üst düzeye çıkaran güvenilir veri merkezi SSD'leri sağlamada yıllardır liderdir. Bu itibar, daha fazla çalışma süresine yardımcı olan temel özelliklere sahip Intel® SSD DC S4500 ve DC S4600 Serisi ile devam ediyor:

Hizmet seviyesi sürekliliğini optimize etmek için sürekli performans sunar
Uçtan-uca veri koruması, bir elektrik kesintisi durumunda bile verileri güvenli tutmaya yardımcı olur
Yıllıklandırılmış arıza oranı (AFR) 3,2 kat daha düşüktür, bu da daha az sayıda sürücü değiştirme anlamına gelir
Yenilikçi bellenim sunucuları sıfırlamadan güncellemeleri tamamlar ve kesintileri azaltır
Basitleştirilmiş yapılandırmalar, bileşen arızası riskini azaltır ve bakım işlemlerini düzene sokar
Yeni Intel-Designed SATA Denetleyicisi
Intel® DC S4500 ve DC S4600 Serisi için yeni bir SATA denetleyicisi, ölçeklenebilir kapasitenin ve yönetilebilirliğin yakınsaklığını sunar. Intel'in SATA denetleyicisi ile DC S4600,% 30 daha hızlı karma iş yükü, 4 artan hizmet sunumu performansı ve verimlilik sunar.

Intel® 3D NAND SSD'leri Bugün Entegre Edin
SATA, uzun zamandır veri merkezi depolaması için maliyet etkin, endüstri standardı arabirimdir. Mevcut HDD'leri yalnızca daha büyük kapasiteli ve daha yüksek performans gösteren Intel® SSD DC S4500 ve DC S4600 Serisi SATA tabanlı çözümlerle değiştirmeniz, mevcut altyapı yatırımlarını en üst düzeye çıkarırken, gelecekteki maliyetleri düşürür ve BT'nin müşterilerine sunabileceklerini artırır.