Sipariş ve Destek 0850 304 93 76
Supermicro Sunucu,HP DELL Ethernet Kart,RAID HBA
    Sunucu Donanımları » Network Ürünleri » Transceiver
    AOC-E10GSFPSR-Supermicro-10G-Ethernet-10GBase-SRSFP--850nm-LC-Transceiver-resim-1653.jpg

    AOC-E10GSFPSR Supermicro 10G Ethernet 10GBase-SRSFP+ 850nm LC Transceiver

    Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

    • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
    • Fiyat Düşünce Bana Bildir
    • Alarm Listenize Ekleyin
    • Ürün Özellikleri
    • Ödeme Seçenekleri
    • Ürün Yorumları
    • Kargo ve Garanti

    intel FTLX8571D3BCV-i3 chipli Supermicro AOC-E10GSFPSR 10G Ethernet Transceiver Adaptörü 10GBase-SR Ağ Kartlarında SFP+ Network çıkışına takılır. 850nm LC Transceiver Supermicro 10Gb Sunucu Ağ Kartları ile uyumludur.

    Optik Alıcı-Verici
    10G / 1G Ethernet Uzun Mesafeli Fiber Uygulamaları için mükemmeldir.
    Ayrıca 10GBASE-SR ve 1000BASE-SX'de mevcuttur
    Supermicro Sertifikalıdır.

    Supermicro AOC-E10GSFPSR, sunucular, bağdaştırıcı kartları ve anahtarlar için SFP + 10Gb / 1Gb çift hızlı yüksek hızlı Ethernet uzun mesafe fiber bağlantısını sağlar. Bu alıcı-verici IEEE ve SFF standartlarına uygundur ve Supermicro sunucuları, AOC kartları ve anahtarlarla doğrulanır. AOC-E10GSFPSR, 10G / 1G Ethernet 10GBASE-SR 1000BASE-SX'i destekler. Her Supermicro alıcı verici, kalite ve performansı sağlamak için geçerliliğini taşır.

     

    MANUFACTURER INTEL
    TRANSCEIVER FORM FACTOR SFP+
    APPLICATIONS 1000BASE-SX 1G Ethernet
    10GBASE-SR 10G Ethernet
    OPTICAL INTERFACE Duplex LC
    COMPATIBLE CABLING TYPE Multi Mode Fiber
    MAXIMUM LINK LENGTH 10G: 
    300m using OM3 MMF
    82m using OM2 MMF
    33m using OM1 MMF
    1G:
    550m using OM3 MMF
    550m using OM2 MMF
    275m using OM1 MMF
    WARRANTY 1 year warranty
    PRODUCT ENVIRONMENTAL COMPLIANCE RoHS and REACH compliant, details available upon request
    Bankalara özel taksit seçenekleri :

    Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

    Ortalama Değerlendirme » puan
    Tarkan Ateşerpuan
    19 Aralık 2017
    intel FTLX8571D3BCV-i3 chipli Supermicro AOC-E10GSFPSR 10G Ethernet Transceiver Adaptörü 10GBase-SR Ağ Kartlarında SFP+ Network çıkışına takılır. 850nm LC Transceiver Supermicro 10Gb Sunucu Ağ Kartları ile uyumludur. Optik Alıcı-Verici 10G / 1G Ethernet Uzun Mesafeli Fiber Uygulamaları için mükemmeldir. Ayrıca 10GBASE-SR ve 1000BASE-SX′de mevcuttur Supermicro Sertifikalıdır.

    Garanti Şartları

    Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır. **********Paketi Açılmış , Kullanılmış , Denenmiş , Orjinalliği bozulmuş Ürünler Kesinlikle İade alınmamaktadır.**********

    Kargo ve İade

    Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

    Sipariş Kargoya Verilişi

    Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

    Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


    %100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

    Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

    %100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

    Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

    KREDİ KARTIYLA ÖDEME

    Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

    Doğru Ürünleri aldığınızdan Emin olursunuz.

    İhtiyaç duyduğunuz ürünleri kolayca bulabilmek için profesyonel Satış ekibimizden destek alabilirsiniz.Satış Ekibimiz Tarkan ATEŞER tarafından yönetilmektedir. Sunucu Ürünlerimiz Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

    59. Sk.No:4 Daire :3 Beylikdüzü / İstanbul

    0850 304 93 76
    tarkan@sunucudeposu.com
    E-Bülten Aboneliği
      Sosyal Medya'da Takip Et

    Bu sitenin tüm hakları saklıdır.