Sipariş ve Destek 0850 304 93 76
.
Sunucu Donanımları » Network Ürünleri » Fibre Channel SFP+ Network Kartlar
Paylaş

CLN4832 - Gigabyte Intel 82599ES 10Gb/s 2-port SFP+ Ethernet Kartı

Gigabyte Network & Ağ Kartı ve ve Sunucu ürünleri stoklarımızda

  • Stok Kodu: CLN4832
  • Kategori: Fibre Channel SFP+ Network Kartlar
  • Markalar: Gigabyte

Fiyat Teklifi için proje@sunucudeposu.com

Tel : 0850 304 93 76

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
CLN4832 - Gigabyte Intel 82599ES 10Gb/s 2-port SFP+ Ethernet Kartı

CLN4832 NIC

Gigabyte Intel® 82599ES 10Gb/s 2-port Ethernet Kartı
2 adet x SFP+ LAN portu
Her Port 10Gb/s destekler
Intel® 82599ES Chip Setlidir
PCIe x8 (Gen2 x8 bus)
Ölçüler : 143 x 68.9 mm


SFP+ Transceiver 10Gbe içinden çıkmaz, Ayrıca satın alınmalıdır.
850 SR MultiMode SFP+

Gigabyte Türkiye Distribütörü Garantisi ile...

Ürün  Döküman Sayfası : 
https://b2b.gigabyte.com/Accessory/CLN4832-rev-10#support-dl-driver

 

Ports
2 x SFP+ LAN ports
Supports 10Gb/s per port

Controller
Intel® 82599ES

Interface
PCIe x8 (Gen2 x8 bus)

Dimension
143 x 68.9 mm

Format
Half-length card
Low-profile

Includes
1 x Full-height bracket
1 x Low-profile bracket

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


59. Sk.No:4 Daire :3 Beylikdüzü / İstanbul

0850 304 93 76
tarkan@sunucudeposu.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.