Sipariş ve Destek 0850 304 93 76
.
Detaylı Arama
  •  - 
LR-Link Network Ürünleri Türkiye Distribütörü Sunucu Deposu IT Components

Fiyatı Sorunuz

LREC9812BF-2SFP+ PCI Express v3.0 x8 10Gigabit Dual-port Ethernet Server Adapter Intel X710 Based (2 x SFP+)

Fiyatı Sorunuz

LREC9724PT PCI Express x4 Quad Port Copper Gigabit Server Network Adapter (Intel I350 Based)

Fiyatı Sorunuz

LRXP8510-X3ATL 10G Multimode 850nm Module, 300M

Fiyatı Sorunuz

LREC9801BF-SFP+ Intel 82599 Chipset PCIE X8 10 Gigabit 10Gbe 1 X SFP+ Server Ethernet Adapter

Fiyatı Sorunuz

LREC6822XF-2SFP+ PCIe x8 3.0 10 Gigabit Dual-port Fiber Ethernet Kart(Mellanox ConnectX-3)

Fiyatı Sorunuz

LREC9812AF-2SFP+ PCI Express x8 Dual Port SFP+ 10 Gigabit Server Network Adapter (BCM57810S Based)

Fiyatı Sorunuz

LREC9812BT PCIe v3.0 x4 10 Gigabit Dual Copper Port Ethernet Server Adapter (based on Intel X550)

Fiyatı Sorunuz

59. Sk.No:4 Daire :3 Beylikdüzü / İstanbul

0850 304 93 76
tarkan@sunucudeposu.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.