Sipariş ve Destek 0850 304 93 76
Supermicro Sunucu,HP DELL Ethernet Kart,RAID HBA
    Detaylı Arama
    LR-Link Network Ürünleri Türkiye Distribütörü Sunucu Deposu IT Components

    Fiyatı Sorunuz

    2 Port Ethernet Kart 1Gigabit

    Fiyatı Sorunuz

    2 Port Ethernet Kart 1Gigabit

    Fiyatı Sorunuz

    4 Port Ethernet Karti intel 82580 LR-Link LREC9704HT

    Fiyatı Sorunuz

    4 Port Ethernet Karti intel 82580 StorNET

    Fiyatı Sorunuz

    SAS Kablo Dahili RAID Kablosu SFF 8087 to SFF 8087 75cm uzunluk

    Fiyatı Sorunuz

    MiniHD to 4 SATA Hard Disk Kablosu 12Gb/s  CBL-SAST-0556

    Fiyatı Sorunuz

    SATA Kablo SFF-8087 to 4 SATA  CBL-0237L Disk Kablosu

    Fiyatı Sorunuz

    Supermicro AOC-S3108L-H8IR Donanımsal RAID Kart ,2 Gb Cache 12Gb/s

    Fiyatı Sorunuz

    40GbE IB-QDR QSFP+ Active Optical Fiber 850nm 7m Kablo CBL-QSFP+AOC-7M

    Fiyatı Sorunuz

    LR-Link Lrec9724PT 4 Port Ethernet Kart

    Fiyatı Sorunuz

    Supermicro AOC-STGN-I2S Sunucu için 10Gigabit SFP+ çıkışlı Network Ethernet Kartı

    Fiyatı Sorunuz

    CSE-732I-R500B Supermicro  Redundant Power Supply Yedekli Güç Kaynağı Tower Kasa

    Fiyatı Sorunuz

    AOC-QLE2672  Qlogic Supermicro 16Gbps Fibre Channel HBA Kart

    Fiyatı Sorunuz

    LREC9812AF-2SFP+

    Fiyatı Sorunuz

    %100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

    Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

    %100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

    Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

    KREDİ KARTIYLA ÖDEME

    Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

    Doğru Ürünleri aldığınızdan Emin olursunuz.

    İhtiyaç duyduğunuz ürünleri kolayca bulabilmek için profesyonel Satış ekibimizden destek alabilirsiniz.Satış Ekibimiz Tarkan ATEŞER tarafından yönetilmektedir. Sunucu Ürünlerimiz Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

    59. Sk.No:4 Daire :3 Beylikdüzü / İstanbul

    0850 304 93 76
    tarkan@sunucudeposu.com
    E-Bülten Aboneliği
      Sosyal Medya'da Takip Et

    Bu sitenin tüm hakları saklıdır.