Sipariş ve Destek 0850 304 93 76

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Sunucu Donanımları » Network Ürünleri
PCI-Express-v3-0-x8-10Gigabit-Dual-port-Ethernet-Server-Adapter-Intel-X710-Based--2-x-SFP---resim-2328.jpg

PCI Express v3.0 x8 10Gigabit Dual-port Ethernet Server Adapter Intel X710 Based (2 x SFP+)

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
PCI Express v3.0 x8 10Gigabit Dual-port Ethernet Server Adapter Intel X710 Based (2 x SFP+)
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri

 

Controller
    Intel X710

Transmission rate per port
    10GbE

Network Standard Physical Layer Interfaces
    10GBASE-SR 
    10GBASE-LR 
    SFF-8431: 10GSFP+ DAC (Direct Attach Copper)

Jumbo Frame Support
    Up to 9.5 KB

Operating Temperature
    0 °C to 50 °C (32 °F to 122 °F)

Network Virtualization
    VLAN,VLAN tag, VXLAN, NVGRE, GENEVE,VLMB

LED Indicators OPERATION
    Link Green:10Gb/s, Link Yellow: 1Gb/s

Power supply
    PCI Express +12V±8%, +3.3V±8%

Operating System Support
    Windows Server 2012 R2/2012 R2 core/2012/2012 core/2008 R2/2008 R2 core
    Windows 7 x64/8/8.1/10
    Linux Stable Kernel version 2.4.x / 2.6.x / 3.x / 4.x or later

Model    Uyumlu Ürünler - Ayrıca satılır


    PCI Express v3.0x8 Dual Port SFP+ 10 Gigabit Server Adapter (Intel X710 Based)


    SFP+ Duplex 10Gbps 3.3V Multi-Mode Transceiver,850nm 0.3km


    SFP+ Duplex 10Gbps 3.3V Single-ModeTransceiver, 1310nm , 10km
    SFP+-10G-CU1M (optional)
    SFF-8431 10G SFP+ DAC (Direct Attach Copper) 1M
    SFP+-10G-CU3M (optional)
    SFF-8431 10G SFP+ DAC (Direct Attach Copper) 3M
    SFP+-10G-CU5M (optional)
    SFF-8431 10G SFP+ DAC (Direct Attach Copper) 5M

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Tarkan Ateşerpuan
05 Ocak 2019
LREC9812BF-2SFP+ PCI Express v3.0 x8 10Gigabit Dual-port Ethernet Server Adapter Intel X710 Based (2 x SFP+) LREC9812BF-2SFP +, Intel X710 denetleyicisine dayanan yeni nesil yüksek performanslı bir sunucu ağ bağdaştırıcısı olan LR-LINK′dir. Sunucu Adaptörü, hem sunucu hem de ağ sanallaştırması için benzersiz özellikler, LAN ve SAN ağları için esneklik ve kanıtlanmış, güvenilir performans sağlayarak yeni nesil çevik veri merkezinin zorlu gereksinimlerini karşılar. LREC9812BF-2SFP + adaptörü bir PCI Express v3.0 x8 yuvasında üstün performans sunar. Optimize edilmiş performans vektörleri ve anahtar kullanımları şunlardır: Küçük Paket Performansı, Toplu Transfer Performansı, Ağ Sanallaştırma, Depolama Performansı vb.

İlgili Ürünler