Sipariş ve Destek 0850 304 93 76

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hızlı Filitreleme

 
    • Kasa Tipi
    • Markalar
    • Fiyat Aralığı

Bilgi Sayfaları

Power Supply

Ethernet Kart , SFP+ Transceiver ve LC Patch Kablo satışlarımız B2C Sitemiz üzerinden yapılmaktadır.

https://www.storage.com.tr/network

 

NETWORK ürünleri StorNET markası ile Stoklarda.

2 ve 4 port 1 GbE Ethernet kartlar PFSENSE , Firewall ,FreeNAS ve diğer network uygulamaları ile uyumludur.

- 2 Port Ethernet Kart 10Gbps SFP+ Fiber ve RJ45 Port
- 4 Port Ethernet Kart 1Gbps RJ45 CAT6a uyumlu
- HP Aruba , Cisco , Huawei, Dell , Juniper Switch uyumlu DAC Kablo ve SFP+ Transceiver 
- LC to LC 10 Metre Patch Kablo ve Özel Üretim. İstenilen uzunlukta Kablo Siparişi verebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Supermicro Uygun Güç Kaynağı nerede bulurum ?

Supermicro Sunucu & İş İstasyonu ve NVR PTS Sunucu modelleri için Orjinal Super Micro Yedekli Güç Kaynakları ( Power Supply ) Düzenli olarak stoklarda mevcuttur. Stoklarda olmayan Modeller özel Sipariş ile ortalama 2 haftada teslim edilir. Supermicro Redundant ve Single Power Supply modellerimizin tamamı "Sıfır" olup Kullanılmamıştır. İkinci El satışımız yoktur. Ürünlerimiz Supermicro Türkiye Distribütörü Garantilidir.

Sıralama:

500W Multi-Output PS2/ATX Power Supply PWS-502-PQ

Fiyatı Sorunuz

PWS-1K62P-1R  Supermicro 1620W 1U Redundant Power Supply Modülü

Fiyatı Sorunuz

PWS-1K02A-1R Supermicro 1000W 1U Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

PWS-920P-SQ Supermicro 920W 1U Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

PWS-920P-1R  Supermicro Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

PWS-703P-1R Supermicro 700W/750W 1U Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

PWS-1K25P-PQ Supermicro 1200W  Power Supply

Fiyatı Sorunuz

PWS-1K02A-1R Supermicro 1000W 1U Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

PWS-1K60D-1R Supermicro 1U 1600W -48V DC Power Supply

Fiyatı Sorunuz

PWS-903-PQ Supermicro 900W Multi-Output PS2/ATX Power Supply

Fiyatı Sorunuz

PWS-1K28P-SQ Supermicro 1280W 1U Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

PWS-2K04A-1R Supermicro 2000W 1U Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

PWS-865-PQ Supermicro 865W Multi-Output PS2/ATX Power Supply

Fiyatı Sorunuz

PWS-721P-1R Supermicro 720W 1U Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

PWS-0061 Supermicro 410W 1U -48V DC Input Power Supply

Fiyatı Sorunuz

PWS-1K21P-1R Supermicro 1200W 1U Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz