Sipariş ve Destek 0850 304 93 76

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

İlgili Alt Kategoriler

Hızlı Filitreleme

 
    • Bölümler
    • Markalar
    • Fiyat Aralığı

Bilgi Sayfaları

SAS Kablolar Harici

Ethernet Kart , SFP+ Transceiver ve LC Patch Kablo satışlarımız B2C Sitemiz üzerinden yapılmaktadır.

https://www.storage.com.tr/network

 

NETWORK ürünleri StorNET markası ile Stoklarda.

2 ve 4 port 1 GbE Ethernet kartlar PFSENSE , Firewall ,FreeNAS ve diğer network uygulamaları ile uyumludur.

- 2 Port Ethernet Kart 10Gbps SFP+ Fiber ve RJ45 Port
- 4 Port Ethernet Kart 1Gbps RJ45 CAT6a uyumlu
- HP Aruba , Cisco , Huawei, Dell , Juniper Switch uyumlu DAC Kablo ve SFP+ Transceiver 
- LC to LC 10 Metre Patch Kablo ve Özel Üretim. İstenilen uzunlukta Kablo Siparişi verebilirsiniz.

Sıralama:

SATA Kablo SFF-8087 to 4 SATA  CBL-0237L Disk Kablosu

Fiyatı Sorunuz

MiniHD to 4 SATA Hard Disk Kablosu 12Gb/s  CBL-SAST-0556

Fiyatı Sorunuz

mini SAS HD to mini SAS HD CBL-SAST-0573 1.0M SAS3 External Cable SFF8644 to SFF8644

Fiyatı Sorunuz

MiniSAS HD - iPass MiniSAS Kablo SFF-8644 to SFF-8088 1 metre CBL-SAST-0548

Fiyatı Sorunuz

SAS Kablo Dahili RAID Kablosu SFF 8087 to SFF 8087 75cm uzunluk

Fiyatı Sorunuz

SFF8088 to SFF8470 Harici 1metre SAS Kablo

Fiyatı Sorunuz

SFF-8088-SFF8088 Harici SAS Kablo

Fiyatı Sorunuz

SFF-8088-SFF8088 Harici SAS Kablo -2 metre

Fiyatı Sorunuz

MiniSAS HD to Harici  2m Kablo (CBL-SAST-0690)

Fiyatı Sorunuz

SAS Kablo IPASS MiniSAS 12Gb 6Gb

Fiyatı Sorunuz

CBL-SAST-0549 Harici SAS Kablo 3 Metre

Fiyatı Sorunuz

CBL-0166L Harici MiniSAS toMiniSAS Kablo 6Gb/s

Fiyatı Sorunuz

4-Port External/Internal mSAS HD Adapter

Fiyatı Sorunuz

Mini-SAS HD Sff-8643 to external Mini-SAS HD Sff-8644 Harici Çıkış Low Profile

Fiyatı Sorunuz