Sipariş ve Destek 0850 304 93 76
.

Hızlı Filitreleme

 
    • Bölümler
    • Anakart İşlemci Yuvası
    • İşlemci Desteği
    • Kasa Tipi
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Bilgi Sayfaları

Sunucu Donanımları

Sıralama:

PWS-920P-1R  Supermicro Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Bu üründe indirim uygulanmaktadır.
PWS-1K02A-1R Supermicro 1000W 1U Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Bu üründe indirim uygulanmaktadır.
10 GBe 4 Port RJ-45 Network Ağ Kartı AOC-STG-I4T

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
12 TB SAS Disk 7200 RPM 12Gb/s Seagate ST12000NM0027

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
10 TB SAS 7200 RPM Seagate Disk Enterprise ST10000NM0206

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Seagate Enterprise ST12000NM0007 12TB 7200 RPM SATA 6Gb/s 256MB Enterprise Hard Drive (Helium & 3.5 inch)

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
SUPERMICRO CSE-835TQ-R920B 3U Rackmount Server Kasa 920W Redundant Güç Kaynağı

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
CSE-113MTQ-R400CB  1U Rackmount Kasa + 8 HotSwap + Yedekli Power

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
SUPERMICRO MBD-X11SSM-F-O Micro ATX Server Motherboard LGA 1151 Intel C236

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
AOC-STGN-I1S  10GBe Ethernet Kart Tek Port SFP+

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
AOC-STG-B4S 4 Port 10 Gbe SFP + Ethernet Kartı Broadcom BMC57840S

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Intel 82599ES 10Gb/s 2-port SFP+ Ethernet Kartı PLN4832

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
MCP-220-00118-0B Supermicro SNC Sunucu SSD Disk Kızağı

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
MCP-220-84701-0N Supermicro Disk frame

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
PWS-1K62P-1R  Supermicro 1620W 1U Redundant Power Supply Modülü

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
36 Disk Yuvalı Sunucu Kasası Yedekli Power Supermicro 847E16-R1400LPB

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
AOM-SSE-X2S Dual-port SFP+ Arabirim

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
40GbE IB-QDR QSFP+ Active Optical Fiber 850nm 7m Kablo CBL-QSFP+AOC-7M

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Network Kablolar 10G RJ45 Cat6a , CX4 , SFP+ ve OmniPath

Fiyatı Sorunuz

Supermicro Network Kablo Çeşitleri

Fiyatı Sorunuz

480 Gb intel Data Center Serisi SSD Disk S3610-480G

Fiyatı Sorunuz

400 Gb intel Data Center SSDSC2BX400G401 S3610-400G

Fiyatı Sorunuz

480 Gb intel Data Center Serisi SSD Disk S3520-480G

Fiyatı Sorunuz

240 GB Intel Data Center SSDSC2BB240G701 S3520-240G SSD

Fiyatı Sorunuz

480 Gb DataCenter Serisi intel SSDSC2KB480G701 S4500-480G

Fiyatı Sorunuz

500W Multi-Output PS2/ATX Power Supply PWS-502-PQ

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
40GbE IB-QDR QSFP+ Active Optical Fiber 850nm 1m Kablo AVAGO

Fiyatı Sorunuz

40G QSFP+ Passive Twinax DAC 2m Copper Kablo

Fiyatı Sorunuz

CBL-NTWK-0456 Supermicro 10G SFP+ Twinax DAC 2m Kablo

Fiyatı Sorunuz

8TB 7200RPM SAS3 12Gb/s 128M Hard Disk

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
10TB SAS3 12Gb/s 128M Sunucu Diski

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
AOM-TSFP-709DMZ-AVG Supermicro 10GBase-SR/SW SFP+Transceiver

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
AOC-E10GSFPSR Supermicro 10G Ethernet 10GBase-SRSFP+ 850nm LC Transceiver

Fiyatı Sorunuz

AOC-TSR-FS Supermicro Ethernet 10G SFP+ 850nm Transceiver

Fiyatı Sorunuz

X11SPH-nCTF Supermicro Sunucu Anakart intel Scalable

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
LSI 9260-8i Donanımsal RAID Kart

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün için kargo ücreti alınmamaktadır.
Bu ürün stoklara yeni geldi.
Bu ürün aynı gün kargoya verilmektedir.
CSE-825TQC-R740LPB 2U Rackmount Sunucu Kasası 740W Yedekli Güç Kaynağı

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
CSE-846BE1C-R1K28B Supermicro 24 Disk Yuvalı NVR Boş Sunucu Kasası

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro CSE-732D4F-500B Workstation Kasası

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
E3-1280v6 intel Xeon Sunucu İşlemcisi 4 Çekirdek,3.9GHz,8MB Cache ,73W

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
E3-1275v6 intel Xeon Sunucu İşlemcisi 4 Çekirdek,3.8GHz,8MB Cache ,73W

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
E3-1270v6 intel Xeon Sunucu İşlemcisi 4 Çekirdek,3.8GHz,8MB Cache ,72W

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
E3-1245v6 intel Xeon Sunucu İşlemcisi 4 Çekirdek,3.7GHz,8MB Cache ,73W

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
E3-1240v6 intel Xeon Sunucu İşlemcisi 4 Çekirdek,3.7GHz,8MB Cache ,73W

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
E3-1230v6 intel Xeon Sunucu İşlemcisi 4 Çekirdek,3.5GHz,8MB Cache ,73W

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
E3-1225v6 intel Xeon Sunucu İşlemcisi 4 Çekirdek,3.3GHz,8MB Cache ,73W

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
E3-1220v6 intel Xeon Sunucu İşlemcisi 4 Çekirdek,3.0GHz,8MB Cache ,72W

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
MBD-X11SSL-F Supermicro Sunucu Anakartı E3-1200v5 Xeon Sunucu İşlemci desteği

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
10Gbps 4 Port SFP+ Çıkışlı Network Kart  AOC-STG-I4S

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
10 Tb Seagate SATA Hard Disk ST10000NM0086 Helium

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
AOC-MCX354A-FCBT-MLN Supermicro

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
SNK-P0050AP4 Supermicro 4U CPU Socket LGA2011 intel Xeon E5-2600v3/v4 İşlemci Fanı

Fiyatı Sorunuz

4-Port GBe Network Kartı intel i350 Chip Set Sanallaştırma Uyumlu

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
AOC-QLE2672  Qlogic Supermicro 16Gbps Fibre Channel HBA Kart

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro CSE-745TQ-R920B Tower Sunucu Kasası Yedekli Power 8xHotSwap Disk Yuvası

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro A2SAV Mini-ITX Anakart Intel Atom İşlemci E3940, SoC

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro A2SAV-L Atom Anakart

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
SuperMicro PWS-665-PQ 665W Single Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro intel Omni-Path Kablo modelleri

Fiyatı Sorunuz

HDS-FI1600MS-M01 - ioMemory SX300 1600 Gb Kapasiteli ioMemory SX300 Uygulama Hızlandırıcı

Fiyatı Sorunuz

HDS-FI1300MS-M01 - 1250Gb Kapasiteli ioMemory SX300 Uygulama Hızlandırıcı

Fiyatı Sorunuz

ioMemory FlashMemory Serisi

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
10 TB kapasiteli 7200 RPM HGST Western Digital Ultrastar He10 SAS Disk

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
842XTQ-R606B Supermicro 4U Rackmount Redundant Power Supply Server Chassis

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
CSE-732I-R500B Supermicro  Redundant Power Supply Yedekli Güç Kaynağı Tower Kasa

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
X10SRL-F Supermicro Anakart ,intel Xeon E5-1600 v4 işlemci desteği

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro X11SAE intel Xeon E3-1200 v5 uyumlu Sunucu Anakartı

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro Anakart MBD-X10DAI-O intel Xeon Server Anakart E5-2600 v4 Uyumlu

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro Superchassis Cse-732D4-903B 900W Mid-Tower Sunucu Kasası

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
SUPERMICRO CSE-721TQ-250B Mini Sunucu Kasası

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
CSE-512L-260B SUPERMICRO 1U Rackmount Mini Sunucu Kasa 260W PFC Power

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro X10DAX Grafik İş İstasyonu için Dual Intel Xeon E5-2600 v3/v4 Destekli Anakart

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro MBD-X10SAE Sunucu Anakart intel Xeon E3-1200 v3/v4 Uyumlu

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro AOC-SGP-i2 Gigabit Networking Adapter Intel i350 PCIe 2-Port 2xRJ45 Copper Low-Profile

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro CSE-731D-300B Tower Kule Tipi Kasa

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
LSI SuperCap BBU Pili AOC-S3108L-H8iR RAID Kart için

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro X10DRi Sunucu Anakartı E5-2600 v4 uyumlu LGA2011-3 Soket

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro PWS-502-PQ 500W Güç Kaynağı Sunucu Tipi

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
CSE-842I-500B Rackmount 4U Sunucu Kasası + 500W Güç Kaynağı

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
E5-2603 v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2609 v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2643 v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2608L v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2620 v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2640 v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2618L v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2623 v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2667 v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2630L v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2628L v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2648L v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2650L v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2650 v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2658 v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2698 v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2697A v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2697 v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2690 v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2687w v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

E5-2683 v4 Intel Xeon  BroadWell-EP İşlemci

Fiyatı Sorunuz

59. Sk.No:4 Daire :3 Beylikdüzü / İstanbul

0850 304 93 76
tarkan@sunucudeposu.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.