Sipariş ve Destek 0850 304 93 76
.
Sunucu Donanımları » Network Ürünleri » Fibre Channel SFP+ Network Kartlar
Paylaş

10Gbps 4 Port SFP+ Çıkışlı Network Kart AOC-STG-I4S

  • Stok Kodu: AOC-STG-I4S
  • Kategori: Fibre Channel SFP+ Network Kartlar
  • Markalar: HazırSunucu

Fiyat Teklifi için proje@sunucudeposu.com

Tel : 0850 304 93 76

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri

Supermicro 10Gbps Transfer hızında 4 adet SFP+ Portlu Sunucu tipi Network Ağ Kartıdır. LC to LC kablolarda kullanmak için QBIC transceivers Adaptör fiyata dahil değildir. Ayrıca satın alabilirsiniz.

4 adet 10Gbps SFP+ Çıkış

 

•  Intel Flow Director
• Quad SFP+ Connectors
• PCI Express 3.0 (8GT/s)
• Low Power Consumption
• Small Packet Performance
• Standard Low Profile Form Factor
• Unified networking providing a single with support
• Supports Both Direct Attach Copper and Fiber Cables
• Data Plane Developer Kit for efficient packet processing
• Network Virtualization Offloads including VXLAN and NVGRE

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Tarkan Ateşerpuan
27 Aralık 2017
Supermicro 10Gbps 4 Port SFP+ Çıkışlı Network Kart AOC-STG-I4S

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


59. Sk.No:4 Daire :3 Beylikdüzü / İstanbul

0850 304 93 76
tarkan@sunucudeposu.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.