Sipariş ve Destek 0850 304 93 76
.

Hızlı Filitreleme

 
    • Bölümler
    • Ethernet Port Sayısı
    • Ethernet Hız
    • Ethernet Port Tipi
    • Markalar
    • Fiyat Aralığı

Bilgi Sayfaları

Fibre Channel SFP+ Network Kartlar

Sıralama:

LREC9702EF-2SFP 2 Port SFP Intel 82576 1Gbe  Sunucu Tip Ethernet Kart

Fiyatı Sorunuz

LREC9701EF-SFP Tek Port SFP+ Sunucu Tip Ağ Ethernet Kartı Intel 82576 Chip Set

Fiyatı Sorunuz

10G Multimode 850nm Module, 300M

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
2 Port Ethernet Kartı 10GbE SFP+ Intel 82599ES STR9802BF-2SFP+

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
10 GBe 4 Port RJ-45 Network Ağ Kartı AOC-STG-I4T

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
AOC-STG-B4S 4 Port 10 Gbe SFP + Ethernet Kartı Broadcom BMC57840S

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
intel 82599 2 Port Ethernet Kart SFP+ LR-LINK

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
AOM-SSE-X2S Dual-port SFP+ Arabirim

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
40GbE IB-QDR QSFP+ Active Optical Fiber 850nm 1m Kablo AVAGO

Fiyatı Sorunuz

10Gbps 4 Port SFP+ Çıkışlı Network Kart  AOC-STG-I4S

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
AOC-MCX354A-FCBT-MLN Supermicro

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
4-Port GBe Network Kartı intel i350 Chip Set Sanallaştırma Uyumlu

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
AOC-QLE2672  Qlogic Supermicro 16Gbps Fibre Channel HBA Kart

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.

59. Sk.No:4 Daire :3 Beylikdüzü / İstanbul

0850 304 93 76
tarkan@sunucudeposu.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.