Sipariş ve Destek 0850 304 93 76
.

Hızlı Filitreleme

 
    • Bölümler
    • Anakart İşlemci Yuvası
    • İşlemci Desteği
    • Kasa Tipi
    • Markalar
    • Fiyat Aralığı

Bilgi Sayfaları

Supermicro Yedek Parça

Sıralama:

LREC9702EF-2SFP 2 Port SFP Intel 82576 1Gbe  Sunucu Tip Ethernet Kart

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün için kargo ücreti alınmamaktadır.
Bu ürün stoklara yeni geldi.
Bu üründe indirim uygulanmaktadır.
Bu ürün aynı gün kargoya verilmektedir.
LREC9812BT PCIe v3.0 x4 10 Gigabit Dual Copper Port Ethernet Server Adapter (based on Intel X550)

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün için kargo ücreti alınmamaktadır.
Bu ürün stoklara yeni geldi.
Bu üründe indirim uygulanmaktadır.
Bu ürün aynı gün kargoya verilmektedir.
LREC9812AF-2SFP+ PCI Express x8 Dual Port SFP+ 10 Gigabit Sunucu Network Ağ Kart Broadcom BCM57810S

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün için kargo ücreti alınmamaktadır.
Bu ürün stoklara yeni geldi.
Bu üründe indirim uygulanmaktadır.
Bu ürün aynı gün kargoya verilmektedir.
PWS-1K02A-1R Supermicro 1000W 1U Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
PWS-703P-1R Supermicro 700W/750W 1U Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
PWS-1K60D-1R Supermicro 1U 1600W -48V DC Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
PWS-0061 Supermicro 410W 1U -48V DC Input Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
PWS-903-PQ Supermicro 900W Multi-Output PS2/ATX Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
PWS-1K28P-SQ Supermicro 1280W 1U Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
PWS-2K04A-1R Supermicro 2000W 1U Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
PWS-865-PQ Supermicro 865W Multi-Output PS2/ATX Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
PWS-721P-1R Supermicro 720W 1U Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
PWS-1K21P-1R Supermicro 1200W 1U Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
PWS-920P-SQ Supermicro 920W 1U Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Bu üründe indirim uygulanmaktadır.
PWS-1K25P-PQ Supermicro 1200W  Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
PWS-920P-1R  Supermicro Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Bu üründe indirim uygulanmaktadır.
PWS-1K02A-1R Supermicro 1000W 1U Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Bu üründe indirim uygulanmaktadır.
SUPERMICRO MBD-X11SSM-F-O Micro ATX Server Motherboard LGA 1151 Intel C236

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
AOC-STG-B4S 4 Port 10 Gbe SFP + Ethernet Kartı Broadcom BMC57840S

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
MCP-220-00118-0B Supermicro SNC Sunucu SSD Disk Kızağı

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
MCP-220-84701-0N Supermicro Disk frame

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
PWS-1K62P-1R  Supermicro 1620W 1U Redundant Power Supply Modülü

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
500W Multi-Output PS2/ATX Power Supply PWS-502-PQ

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
40GbE IB-QDR QSFP+ Active Optical Fiber 850nm 1m Kablo AVAGO

Fiyatı Sorunuz

40G QSFP+ Passive Twinax DAC 2m Copper Kablo

Fiyatı Sorunuz

CBL-NTWK-0456 Supermicro 10G SFP+ Twinax DAC 2m Kablo

Fiyatı Sorunuz

AOM-TSFP-709DMZ-AVG Supermicro 10GBase-SR/SW SFP+Transceiver

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
AOC-E10GSFPSR Supermicro 10G Ethernet 10GBase-SRSFP+ 850nm LC Transceiver

Fiyatı Sorunuz

AOC-TSR-FS Supermicro Ethernet 10G SFP+ 850nm Transceiver

Fiyatı Sorunuz

SNK-P0068APS4 Supermicro 2U CPU Fan intel Scalable  LGA3647-0

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
SNK-P0067PD intel Scalable Sunucu Fanı Supermicro 1U Socket LGA3647-0

Fiyatı Sorunuz

SNK-P0067PS 1U Pasif CPU Heat Sink Socket LGA3647-0

Fiyatı Sorunuz

SNK-P0067PSMB Pasif Fansız İşlemci Soğutucusu

Fiyatı Sorunuz

SNK-P0068PSC 2U Passive Side-Air-Channel CPU Heat Sink Socket LGA3647-0

Fiyatı Sorunuz

SNK-P0070APS4 4U Active CPU Heat Sink Socket LGA3647-0

Fiyatı Sorunuz

SNK-P0067PSM 1U Passive CPU Heat Sink Socket LGA3647-0

Fiyatı Sorunuz

SNK-P0068PS 2U Passive CPU Heat Sink Socket LGA3647-0

Fiyatı Sorunuz

MCP-220-81502-0N Supermicro Slim SATA DVD kit

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
1U PCI-E x8 Slot to PCI-E Slot Riser Card Supermicro RSC-RR1U-E8

Fiyatı Sorunuz

10Gbps 4 Port SFP+ Çıkışlı Network Kart  AOC-STG-I4S

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
SNK-P0050AP4 Supermicro 4U CPU Socket LGA2011 intel Xeon E5-2600v3/v4 İşlemci Fanı

Fiyatı Sorunuz

4-Port GBe Network Kartı intel i350 Chip Set Sanallaştırma Uyumlu

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro A2SAV Mini-ITX Anakart Intel Atom İşlemci E3940, SoC

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro A2SAV-L Atom Anakart

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
SuperMicro PWS-665-PQ 665W Single Power Supply

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro intel Omni-Path Kablo modelleri

Fiyatı Sorunuz

X10SRL-F Supermicro Anakart ,intel Xeon E5-1600 v4 işlemci desteği

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro Anakart MBD-X10DAI-O intel Xeon Server Anakart E5-2600 v4 Uyumlu

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Harici Çıkış Slotu SAS 6Gb/s Tek Kanal Low Profile

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
SAS Kablo 36pin SFF-8087 to 4 sas Disk Kablosu ( Powersız Model) Supermicro cbl-0237l-01

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
MiniSAS HD - iPass MiniSAS Kablo SFF-8644 to SFF-8088 1 metre CBL-SAST-0548

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro X10DAX Grafik İş İstasyonu için Dual Intel Xeon E5-2600 v3/v4 Destekli Anakart

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
MiniSAS HD to Harici  2m Kablo (CBL-SAST-0690)

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro AOC-SGP-i2 Gigabit Networking Adapter Intel i350 PCIe 2-Port 2xRJ45 Copper Low-Profile

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro MCP-220-00043-0N 2,5" HotSwap Disk Yuvası

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
LSI SuperCap BBU Pili AOC-S3108L-H8iR RAID Kart için

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro X10DRi Sunucu Anakartı E5-2600 v4 uyumlu LGA2011-3 Soket

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro MBD-X10SRA-O ATX Sunucu Anakartı LGA 2011 Intel C612

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro AOC-STGN-I2S Sunucu için 10Gigabit SFP+ çıkışlı Network Ethernet Kartı

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro CBL-0167L  SAS internal to external Kablo

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro SAS Kablo Modelleri

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro AOC-STG-i2T 10GBase-T Ethernet Kart RJ45

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro SuperChassis 813MTQ-350CB Rackmount 1U Sunucu Kasa + Güç Kaynağı + Rail Kit

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Bu ürün aynı gün kargoya verilmektedir.
Supermicro MBD-X10SLM-F Tek İşlemci E3-1200 v3 Cpu uyumlu Sunucu Anakart

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro X10DRH-CT Dual intel Xeon E5-2600 v3 ,10Gb LAN,12 Gb/s RAID

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
MiniHD to 4 SATA Hard Disk Kablosu 12Gb/s  CBL-SAST-0556

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
mini SAS HD to mini SAS HD CBL-SAST-0573 1.0M SAS3 External Cable SFF8644 to SFF8644

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro X10DRL-C Dual Xeon E5-2600 v3 Sunucu Anakart + 12Gb/s RAID

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
2U Rackmount 12 Hotswap 920W Yedekli Güç Kaynağı Sunucu Kasası

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro AOC-S2208L-H8IR 8 Ports SATA/SAS 6Gb/s PCI-E 2.0 RAID

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
SAS Kablo Dahili RAID Kablosu SFF 8087 to SFF 8087 75cm uzunluk

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro X10DRL-I Sunucu Anakartı Dual Xeon E5-2600 v3 Serisi

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro X10DRH-CLN4 Dual Xeon E5-2600v3 Sunucu Anakartı

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
Supermicro Add On Yedek Parça Ürün Listesi ( Genel )

Fiyatı Sorunuz

AOC-S3008L-L8E 12Gb/s 8-Port IT MODE HBA Host Bus Adaptör

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
AOC-S3108L-H8iR Supermicro Donanımsal RAID Kart

Fiyatı Sorunuz

AOC-SAS2LP-H8iR-16DD Supermicro Donanımsal RAID Kart

Fiyatı Sorunuz

59. Sk.No:4 Daire :3 Beylikdüzü / İstanbul

0850 304 93 76
tarkan@sunucudeposu.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.