Sipariş ve Destek 0850 304 93 76

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hızlı Filitreleme

 
    • Bölümler
    • İşlemci Desteği
    • Markalar
    • Fiyat Aralığı

Bilgi Sayfaları

Yedek Parça

Ethernet Kart , SFP+ Transceiver ve LC Patch Kablo satışlarımız B2C Sitemiz üzerinden yapılmaktadır.

https://www.storage.com.tr/network

 

NETWORK ürünleri StorNET markası ile Stoklarda.

2 ve 4 port 1 GbE Ethernet kartlar PFSENSE , Firewall ,FreeNAS ve diğer network uygulamaları ile uyumludur.

- 2 Port Ethernet Kart 10Gbps SFP+ Fiber ve RJ45 Port
- 4 Port Ethernet Kart 1Gbps RJ45 CAT6a uyumlu
- HP Aruba , Cisco , Huawei, Dell , Juniper Switch uyumlu DAC Kablo ve SFP+ Transceiver 
- LC to LC 10 Metre Patch Kablo ve Özel Üretim. İstenilen uzunlukta Kablo Siparişi verebilirsiniz.

Sıralama:

MiniHD to 4 SATA Hard Disk Kablosu 12Gb/s  CBL-SAST-0556

Fiyatı Sorunuz

LSI SuperCap BBU Pili AOC-S3108L-H8iR RAID Kart için

Fiyatı Sorunuz

Supermicro 1U Passive CPU Heat Sink  Socket LGA1150/1155 SNK-P0046P

Fiyatı Sorunuz

Harici Çıkış Slotu SAS 6Gb/s Tek Kanal Low Profile

Fiyatı Sorunuz

mini SAS HD to mini SAS HD CBL-SAST-0573 1.0M SAS3 External Cable SFF8644 to SFF8644

Fiyatı Sorunuz

SAS Kablo 36pin SFF-8087 to 4 sas Disk Kablosu ( Powersız Model) cbl-0237l-01

Fiyatı Sorunuz

4-Port GBe Network Kartı intel i350 Chip Set Sanallaştırma Uyumlu

Fiyatı Sorunuz

SNK-P0050AP4 Supermicro 4U CPU Socket LGA2011 intel Xeon E5-2600v3/v4 İşlemci Fanı

Fiyatı Sorunuz

SuperMicro PWS-665-PQ 665W Single Power Supply

Fiyatı Sorunuz

10Gbps 4 Port SFP+ Çıkışlı Network Kart  AOC-STG-I4S

Fiyatı Sorunuz

SNK-P0068APS4 Supermicro 2U CPU Fan intel Scalable  LGA3647-0

Fiyatı Sorunuz

SNK-P0048AP4 Supermicro CPU Fanı  Socket LGA 2011 E5-2600v4 Uyumlu

Fiyatı Sorunuz

500W Multi-Output PS2/ATX Power Supply PWS-502-PQ

Fiyatı Sorunuz

SNK-P0067PSMB Pasif Fansız İşlemci Soğutucusu

Fiyatı Sorunuz

AOC-STG-B4S 4 Port 10 Gbe SFP + Ethernet Kartı Broadcom BMC57840S

Fiyatı Sorunuz

SNK-P0067PS 1U Pasif CPU Heat Sink Socket LGA3647-0

Fiyatı Sorunuz

SNK-P0068PS 2U Passive CPU Heat Sink Socket LGA3647-0

Fiyatı Sorunuz

SNK-P0070APS4 4U Active CPU Heat Sink Socket LGA3647-0

Fiyatı Sorunuz

SNK-P0068PSC 2U Passive Side-Air-Channel CPU Heat Sink Socket LGA3647-0

Fiyatı Sorunuz

MCP-220-84701-0N Supermicro Disk frame

Fiyatı Sorunuz

SNK-P0067PSM 1U Passive CPU Heat Sink Socket LGA3647-0

Fiyatı Sorunuz

SNK-P0067PD intel Scalable Sunucu Fanı Supermicro 1U Socket LGA3647-0

Fiyatı Sorunuz

PWS-920P-1R  Supermicro Redundant Power Supply

Fiyatı Sorunuz