Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Fiyat Aralığı

Bilgi Sayfaları

StorNet

StorNET Networks Türkiye Distribütörü SunucuDeposu IT Components firmasıdır.
SFP+ Transceiver , DAC Kablo , LC to LC Kablo ve diğer Aksesuarları SunucuDeposu Stoklarında bulabilirsiniz.
Fiyatlarımızı Online olarak Storage.com.tr Sitesinde görebilirsiniz.

Sıralama:

Fiber Optik Patch Kablo SM OS2 9u LC-SC/PC 2 metre Duplex

Fiyatı Sorunuz

1000Base-SX Transceiver SFP DDM 550 Metre Cisco uyum

Fiyatı Sorunuz

SFF8644 to SFF8088 3metre MiniSAS ipass to MiniSAS HD External Kablo

Fiyatı Sorunuz

SFF-8088 to SFF-8088 MiniSAS ipass toMiniSAS ipass Kablo

Fiyatı Sorunuz

SFP+ 10Gbps LR Transceiver SMF, 1310nm 10KM Cisco Uyumlu  - StorNET

Fiyatı Sorunuz

4 port RJ45 Intel i350T4 Pci Express 1 Gigabit Ethernet Kartı StorNET

Fiyatı Sorunuz

intel i350AM2 ChipSet 2 Portlu 1 Gigabit Ethernet Kart RJ45

Fiyatı Sorunuz

10GbE SFP+ 850 MM Transceiver  Dell Cisco Supermicro Arista intel Lenovo Huawei Mikrotik Uyumlu

Fiyatı Sorunuz

HP Aruba ProCurve J4858D uygun 1000Base-SX SFP 850nm 550-Metre DDM Transceiver

Fiyatı Sorunuz

HP ProCurve J9150A uygun  10GbE SR SFP+ 850nm 300 Transceiver

Fiyatı Sorunuz

SFF 8087 to SFF 8087 SAS Dahili Backplane  Kablosu 80 cm

Fiyatı Sorunuz

HP J4859D uygun 1000Base-LX  LC-20Km-1310nm-Single-Mode Sfp Transceiver

Fiyatı Sorunuz

Broadcom BCM57810 Chip 10GbE Fiber Ethernet Kartı StorNET

Fiyatı Sorunuz

Intel X540-T2 Dual / 2 Port 10GBE Server Ethernet Kart RJ45 Çıkışlı

Fiyatı Sorunuz

HP ProCurve ARUBA uyumlu 10GbE SR SFP+850 nm 300m Transceiver Fiber HPE JD092B

Fiyatı Sorunuz

Broadcom BCM5751 Chip 1 Gb/s 1 Port Ethernet Kart

Fiyatı Sorunuz

intel 82574 Chip 1 Gb/s 1 Port Ethernet Kart

Fiyatı Sorunuz

Intel 82599ES ChipSet X520-DA2 2 Port Fiber Ethernet Kartı 10GbE SFP+ StorNET

Fiyatı Sorunuz

DAC Kablo  3 Metre10Gbps Cisco D-Link Supermicro Uyumlu

Fiyatı Sorunuz

Fiber Patch Kablo LC to LC OM3 - 20 Metre

Fiyatı Sorunuz

DAC Kablo 40GbE QSFP+ 1-Metre, Passive

Fiyatı Sorunuz

Dac Kablo Cisco Dell D-Link Huawei Juniper Supermicro 5 Metre

Fiyatı Sorunuz

DAC Kablo HP Procurve J9283B 10GBase 3 metre 24AWG StorNET

Fiyatı Sorunuz

DAC KABLO 5 Metre QSFP+ TO QSFP+ 40GBE StorNET

Fiyatı Sorunuz

DAC Kablo HP Aruba JD097B 3m 10G SFP+ to SFP+ 3metre 24AWG

Fiyatı Sorunuz

Fiber Patch Kablo LC to LC OM3 - 1 Metre

Fiyatı Sorunuz

DAC Kablo HP Procurve uyumlu 10GBase 5 metre

Fiyatı Sorunuz

Dac Kablo Cisco Dell D-Link Huawei Juniper Supermicro 1 Metre

Fiyatı Sorunuz

Fiber Patch Kablo LC to LC OM3 30 Metre

Fiyatı Sorunuz

J9151D HPE ProCurve ARUBA Uyumlu SFP+ Transceiver 10Gbps SMF, 1310nm 10KM LR  StorNET

Fiyatı Sorunuz

Dac Kablo SFP+  1.5-Metre, AWG30 SolarFlare XTREMESCALE Cisco Nexsus 3524 Switch

Fiyatı Sorunuz

DAC Kablo 10metre 25G SFP28 to SFP28 AOC Active Optical Cable Mellanox

Fiyatı Sorunuz

DAC Kablo  HP Procurve J9281B 10GBase 1 metre 30AWG StorNET

Fiyatı Sorunuz

Fiber Patch Kablo LC to LC OM3 - 10 Metre

Fiyatı Sorunuz

DAC Kablo HP Procurve J9283B 10GBase 7 Metre 24AWG StorNET

Fiyatı Sorunuz

Fiber Patch Kablo LC to LC OM3 15 Metre

Fiyatı Sorunuz