Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

StorNet
hp-j4859d-uygun-1000base-lx-lc-20km-1310nm-single-mode-sfp-transceiver-resim-2440.png

HP J4859D uygun 1000Base-LX LC-20Km-1310nm-Single-Mode Sfp Transceiver

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
HP J4859D uygun 1000Base-LX  LC-20Km-1310nm-Single-Mode Sfp Transceiver

HP J4859D Uyumludur

 

 

1000Base-LX 

 

LC-20Km-1310nm-Single-Mode

 

Sfp Transceiver

 

1.25Gbps SFP Optical Transceiver, 20km Reach

 

StorNET markası ile Stoklarda

İlgili Ürünler