Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Sunucu Donanımları » Network Ürünleri » 25GbE Ethernet Kart
xxv710-da2-intel-dual-port-25g-ethernet-karti-resim-2502.jpg

XXV710-DA2 intel Dual Port 25G Ethernet Kartı

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
XXV710-DA2 intel Dual Port 25G Ethernet KartıXXV710-DA2 intel Dual Port 25G Ethernet KartıXXV710-DA2 intel Dual Port 25G Ethernet KartıXXV710-DA2 intel Dual Port 25G Ethernet Kartı

XXV710-DA2 Ethernet  Intel XL710BM2 Kart

Port başına 25gb/s'ye kadar veri aktarım hızı
Veri yolu arayüzü PCI Express 3.0x8 bağlantı noktası 2 bağlantı noktası
Bağlayıcı tipi SFP28 konektörler

Low Profile ve Full Height Bracket paket içinde mevcuttur. Rackmount ve Tower Kasada kullanabilirsiniz. Özellikle HPE Dell Supermicro ve benzeri markalı sunucular ile uyumlu olup
intel markalıdır.

 

 

Ürün içinden SFP28 Transceiver çıkmamaktadır . Ayrıca satılır. SFP28 25G Modül ve DAC Kablo modellerimiz için lütfen ziyaret ediniz.
https://www.storage.com.tr/25g-sfp28-transceiver-modul


ChipSet Üretici Firma linki

https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/95260/intel-ethernet-network-adapter-xxv710da2.html

 

XXV710-DA2 Uyumluluk Listesi
https://www.intel.com/content/www/us/en/support/articles/000025890/ethernet-products.html

 

 

 

25G SFP28 Modüller ile uyumlu Ethernet kart ve Switch modelleri

- 10501 EXTREME uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

- SFP-25G-SR-S CISCO uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

- E25GSFP28SR INTEL uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

- JNP-SFP-25G-SR JUNIPER uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

- SFP-25G-SR ARISTA uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

- E25G-SFP28-SR BROCADE uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

- MMA2P00-AS MELLANOX uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

- SFP-25G-SR HUAWEI uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül
- JL293A HP3COM uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

 

Synlogy Veri Depolama Üniteleri ile uyumlu/uyumsuz model listesi
https://www.synology.com/tr-tr/compatibility?search_by=category&category=network_interface_cards&p=1&change_log_p=1

 

Synlogy Uyumlu Modeller
  • FS Serisi:FS6400, FS3600, FS3400, FS3017, FS2017, FS1018
  • SA Serisi:SA3600, SA3400, SA3200D
  • UC Serisi:UC3200
  • 19 Serisi:RS1619xs+
  • 18 Serisi:RS3618xs, DS3018xs
  • 17 Serisi:RS18017xs+, RS4017xs+, RS3617xs+, RS3617RPxs, RS3617xs, DS3617xsII, DS3617xs
  • 16 Serisi:RS18016xs+
  • 15 Serisi:RC18015xs+, DS3615xs
  • 14 Serisi:RS3614xs+, RS3614RPxs, RS3614xs
  • 13 Serisi:RS10613xs+, RS3413xs+
Synlogy Uyumsuz Modeller
  • 20 Serisi:RS820RP+, RS820+
  • 19 Serisi:RS1219+, DS2419+II, DS2419+, DS1819+
  • 18 Serisi:RS2818RP+, RS2418RP+, RS2418+, RS818RP+, RS818+, DS1618+
  • 17 Serisi:DS1817+, DS1517+
  • 12 Serisi:RS3412RPxs, RS3412xs, DS3612xs
  • 11 Serisi:RS3411RPxs, RS3411xs, DS3611xs

 

İlgili Ürünler