Sipariş ve Destek 0850 304 93 76
Supermicro Sunucu,HP DELL Ethernet Kart,RAID HBA
    Sunucu Donanımları » Network Ürünleri
    Intel-82599-Chipset-PCIE-X8-10-Gigabit-10Gbe-1-X-SFP--Server-Ethernet-Adapter-resim-2324.png

    Intel 82599 Chipset PCIE X8 10 Gigabit 10Gbe 1 X SFP+ Server Ethernet Adapter

    Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

    • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
    • Fiyat Düşünce Bana Bildir
    • Alarm Listenize Ekleyin
    • Ürün Özellikleri
    • Ödeme Seçenekleri
    • Ürün Yorumları
    • Kargo ve Garanti

    Intel 82599 Chipset tabanlı bir PcIe x8 2.0 10 Gbps Tek / Çift Bağlantı Noktalı Ethernet Fiber Sunucu Adaptörüdür. Bu sunucu adaptör kartının tasarımı esas olarak sunucular ve ileri teknoloji cihazlar içindir.
    Sunucu Adaptörü  I/O sanallaştırma dahil bir dizi donanım optimizasyon özelliği sunar ve veri merkezini olağanüstü güvenilirlik, ölçeklenebilirlik ve mobilite ile dönüştüren birleşik bir ağı destekler.

     

    Controller

    Intel 82599

    Transmission rate per port

    10GbE

    Network Standard Physical Layer Interfaces

    10GBASE-SR, 10GBASE-LR,10G SFP+ Coppe,

    10G SFP+ DAC, 10G SFP+ AOC

    Operating Temperature

    0°C to55 °C (32 °F to 131°F)

    Network Virtualization

    FCoe, DPDK

    LED Indicators OPERATION

    Link/Activity  LED: off = No Link; on = Link;GreenBlinking = Activity

    Operating System Support

    Windows Server 2012 R2/2012 /2008 R2/2008/2003/10/8.1/8/7

    Linux kernel 2.6.30 or greater (x86_64) (w/ SR-IOV support) /FreeBSD 7.2 or laster

    Linux RHEL 5.6/6.x /SLES 11 SP1/SLES 10 SP4 /OS Independent

    DOS NDIS 2/ODI / EFI 1.1/UEFI 2.1/ VMware® Workstation/Vmware ESX 4.02  

     

    Model

    Description

     

    Intel 82599 PCIe x8 10Gbps Single Port Fiber Server Adapter(1x SFP+)

     

    Intel 82599 PCIe x8 10Gbps Dual Port Fiber Server Adapter(2x SFP+)

     

    SFP+ Duplex 10Gbps 3.3V Multi-Mode Transceiver ,850nm 0.3km

     

    SFP+ Duplex 10Gbps 3.3V Single-Mode Transceiver, 1310nm , 10km

     

    SFF-8431 10G SFP+ DAC (Direct Attach Copper) 1M,3M,5M,10M

     

    Bankalara özel taksit seçenekleri :

    Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

    Ortalama Değerlendirme » puan
    Tarkan Ateşerpuan
    05 Ocak 2019
    LREC9801BF-SFP+ Intel 82599 Chipset PCIE X8 10 Gigabit 10Gbe 1 X SFP+ Server Ethernet Adapter LREC9801BF-SFP +, Intel 82599 Chipset tabanlı bir PcIe x8 2.0 10 Gbps Tek / Çift Bağlantı Noktalı Ethernet Fiber Sunucu Adaptörüdür. Bu sunucu adaptör kartının tasarımı esas olarak sunucular ve ileri teknoloji cihazlar içindir. Sunucu Adaptörü LREC9801BF-SFP + / LREC9802BF-2SFP + I / O sanallaştırma dahil bir dizi donanım optimizasyon özelliği sunar ve veri merkezini olağanüstü güvenilirlik, ölçeklenebilirlik ve mobilite ile dönüştüren birleşik bir ağı destekler.

    Garanti Şartları

    Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır. **********Paketi Açılmış , Kullanılmış , Denenmiş , Orjinalliği bozulmuş Ürünler Kesinlikle İade alınmamaktadır.**********

    Kargo ve İade

    Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

    Sipariş Kargoya Verilişi

    Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

    Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


    %100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

    Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

    %100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

    Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

    KREDİ KARTIYLA ÖDEME

    Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

    Doğru Ürünleri aldığınızdan Emin olursunuz.

    İhtiyaç duyduğunuz ürünleri kolayca bulabilmek için profesyonel Satış ekibimizden destek alabilirsiniz.Satış Ekibimiz Tarkan ATEŞER tarafından yönetilmektedir. Sunucu Ürünlerimiz Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

    59. Sk.No:4 Daire :3 Beylikdüzü / İstanbul

    0850 304 93 76
    tarkan@sunucudeposu.com
    E-Bülten Aboneliği
      Sosyal Medya'da Takip Et

    Bu sitenin tüm hakları saklıdır.