Sipariş ve Destek 0850 304 93 76

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hızlı Filitreleme

 
    • Ethernet Port Sayısı
    • Ethernet Hız
    • Ethernet Port Tipi
    • Markalar
    • Fiyat Aralığı

Bilgi Sayfaları

intel Chip Set

Ethernet Kart , SFP+ Transceiver ve LC Patch Kablo satışlarımız B2C Sitemiz üzerinden yapılmaktadır.

https://www.storage.com.tr/network

 

NETWORK ürünleri StorNET markası ile Stoklarda.

2 ve 4 port 1 GbE Ethernet kartlar PFSENSE , Firewall ,FreeNAS ve diğer network uygulamaları ile uyumludur.

- 2 Port Ethernet Kart 10Gbps SFP+ Fiber ve RJ45 Port
- 4 Port Ethernet Kart 1Gbps RJ45 CAT6a uyumlu
- HP Aruba , Cisco , Huawei, Dell , Juniper Switch uyumlu DAC Kablo ve SFP+ Transceiver 
- LC to LC 10 Metre Patch Kablo ve Özel Üretim. İstenilen uzunlukta Kablo Siparişi verebilirsiniz.

Sıralama:

LREC9802BF-2SFP+ LR-Link 10Gbe PCI-E x8 Dual SFP+ Fiber Sunucu Tip Ethernet Intel 82599ES

Fiyatı Sorunuz

4 Port 10GbE Ethernet Kart LREC9814AF-4SFP+ LR-Link 10G Quad Port Server Adapter BCM57840

Fiyatı Sorunuz

LREC9802BF-2SFP+ LR-Link Intel 82599 Chipset PCIE X8 10 Gigabit 10Gbe 1 X SFP+ Server Ethernet Adapter

Fiyatı Sorunuz

LREC9902BF-2QSFP+ PCIe v3.0 x8 40 Gigabit Dual port Server Ethernet  Kart Intel XL710

Fiyatı Sorunuz

LREC9260PF-SFP PCIe x1 Gigabit SFP Fiber Ethernet Adapter Intel 82576

Fiyatı Sorunuz

LREC9802BT LR-LINK  PCI Express x8 Dual Copper Port 10Gbps 10GBase-T Ethernet Server Adapter NIC Intel X540

Fiyatı Sorunuz