Sipariş ve Destek 0850 304 93 76
.

Hızlı Filitreleme

 
    • Ethernet Port Sayısı
    • Ethernet Hız
    • Ethernet Port Tipi
    • Markalar
    • Fiyat Aralığı

Bilgi Sayfaları

LR-Link

LR-Link’in Türkiye Distribütörü SunucuDeposu IT Components firmasıdır.
SFP+ Transceiver , DAC Kablo , LC to LC Kablo ve diğer ek aksesuarlarınıda SunucuDeposu Stoklarında bulabilirsiniz.
Fiyatlarımızı Online olarak SAHIBINDEN Sitesinde görebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular
Industrial Automation NIC

Industrial Automation NIC

Industrial Applications NIC Solutions

The NIC solutions have well performance,high stability and reliability,can meet needs of industrial applications.

Applications:
Machine Vision, Industrial Control

Server Fiber NIC Cards

Server Fiber NIC Solutions: 

The NIC Solutions can solve the various problems faced by IT professionals,increase needs for network bandwidth and data center flexibility.

 

Applications:

High-performance Computing Clusters, Server,Storage,Internet Data Center

Desktop Fiber NIC Cards

Desktop Ethernet NIC Solutions

PCI FTTD Ethernet NIC Solutions

PCIE FTTD Ethernet NIC Solutions

The NIC Solutions can meet a variety of requirements for network upgrading of desktop PC,helping you to build high-quality,reliavle,and cost-effective fiber netqork.

Applications:
Government, military and other classified organizations 

Sıralama:

4 Port Ethernet Karti intel 82580 LR-Link LREC9704HT

Fiyatı Sorunuz

4 Port 10GbE Ethernet Kart LREC9814AF-4SFP+ LR-Link 10G Quad Port Server Adapter BCM57840

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün stoklara yeni geldi.
LREC9804BF-4SFP+  LR-Link Ethernet Kartı

Fiyatı Sorunuz

LREC9812AF-2SFP+

Fiyatı Sorunuz

LR-Link Lrec9724PT 4 Port Ethernet Kart

Fiyatı Sorunuz

TÜKENDİ
LREC9812BT

Fiyatı Sorunuz

Bu ürün ücretsiz kargolanmaktadır.
LREC9724HT-PoE PCI Express x4 Quad Port 802.3at PoE+ Gigabit PoE Machine Vision Card Intel I350 4 x PoE

Fiyatı Sorunuz

LRES2008PT-PoE 8 Port PoE 802.3at PoE+ Gigabit Vision Frame Grabber Card

Fiyatı Sorunuz

LRES2003PT PCI Express x4 Dual Port Copper Gigabit Industry Ethernet Adapter Intel I350

Fiyatı Sorunuz

LRES2001PT-POE PCI Express x4 Dual Port Copper Gigabit Industry Ethernet Adapter Intel I350

Fiyatı Sorunuz

LRES2001PT-POE PCI Express x1 Single Port 802.3at PoE+ Gigabit Vision Frame Grabber Card Intel I210

Fiyatı Sorunuz

HFC5-2L Cable-3M5M Highly Flexible Cat.5e LAN cable, Dual Screw Lock-Type, 3M, 5M Seçenekler

Fiyatı Sorunuz

LRES2202PT Mini PCIe Mini PCIe 2 Port Copper Ethernet Lan Card  Intel I350

Fiyatı Sorunuz

LRES2201PT Mini PCIe Single-port Copper Gigabit Ethernet Network Adapter Intel 82574

Fiyatı Sorunuz

LRES4002PTPF-POE PCIe Gigabit Fiber Network Interface Card VoIP with PoE

Fiyatı Sorunuz

LRES2005PT PCI Express x4 Quad Port Copper Gigabit Industry Ethernet Adapter Intel I350

Fiyatı Sorunuz

LRES2004PT-POE PCI Express x4 Quad Port 802.3at PoE+ Gigabit Vision Frame Grabber Card Intel I350

Fiyatı Sorunuz

LRES2002PT-POE

Fiyatı Sorunuz

LREC9702EF-2SFP 2 Port SFP Intel 82576 1Gbe  Sunucu Tip Ethernet Kart

Fiyatı Sorunuz

LREC9701EF-SFP Tek Port SFP+ Sunucu Tip Ağ Ethernet Kartı Intel 82576 Chip Set

Fiyatı Sorunuz

LR-Link Türkiye Distribütörü SunucuDeposu IT Comp.

10Gbe Hızına sahip SFP+ ve RJ45 Portlu Ağ Kartları LR-Link markası ile Türkiye Distribütörü SunucuDeposu Stoklarında...

59. Sk.No:4 Daire :3 Beylikdüzü / İstanbul

0850 304 93 76
tarkan@sunucudeposu.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.