Sipariş ve Destek 0850 304 93 76

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hızlı Filitreleme

 
    • Ethernet Port Sayısı
    • Ethernet Hız
    • Ethernet Port Tipi
    • Markalar
    • Fiyat Aralığı

Bilgi Sayfaları

Network

Supermicro Türkiye Sunucu , Veri Depolama ve İş İstasyonları

- 3-Yıl Müşteri Yerinde Garanti ile 
- Dilerseniz Uzatılmış Garanti 
- Hızlı Müdahele Paketleri
- Detaylı Bakım Anlaşmaları yaparak Sisteminizi korumaya alabilirsiniz.
 

Sıralama:

PCI Express x8 Dual Port SFP+ 10 Gigabit Sunucu Network Ağ Kart Broadcom BCM57810S

Fiyatı Sorunuz

40GbE IB-QDR QSFP+ Active Optical Fiber 850nm 1m Kablo AVAGO

Fiyatı Sorunuz

AOC-STG-B4S 4 Port 10 Gbe SFP + Ethernet Kartı Broadcom BMC57840S

Fiyatı Sorunuz

CBL-NTWK-0456 Supermicro 10G SFP+ Twinax DAC 2m Kablo

Fiyatı Sorunuz

40G QSFP+ Passive Twinax DAC 2m Copper Kablo

Fiyatı Sorunuz

AOM-TSFP-709DMZ-AVG Supermicro 10GBase-SR/SW SFP+Transceiver

Fiyatı Sorunuz

LREC9702EF-2SFP 2 Port SFP Intel 82576 1Gbe  Sunucu Tip Ethernet Kart

Fiyatı Sorunuz