Sipariş ve Destek 0850 304 93 76
.
Sunucu Donanımları » Network Ürünleri » Fibre Channel SFP+ Network Kartlar
Paylaş

AOC-STG-B4S 4 Port 10 Gbe SFP + Ethernet Kartı Broadcom BMC57840S

  • Stok Kodu: AOC-STG-B4S
  • Kategori: Fibre Channel SFP+ Network Kartlar
  • Markalar: Broadcom

Fiyat Teklifi için proje@sunucudeposu.com

Tel : 0850 304 93 76

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri

AOC-STG-B4S    4-Port 10 Gbe SFP + Ethernet Kartı Broadcom BMC57840S

 

 

4 Port 10 Gbe SFP + Ethernet Kartı Broadcom BMC57840S Chip Set ,PCI-E 3.0 ,  Low Profile / Full Height Yuvalar ile uyumludur. Transceiver ayrı satılır.

 

Üretici Firma Linki :
http://www.supermicro.com/products/accessories/addon/AOC-STG-b4S.cfm

 

 

Satın alacağınız Paket içinden Çıkanlar
 
  Part Number Qty Description
Add-on Card AOC-STG-b4S 1 10 Gigabit Ethernet Adapter
Bracket BKT-0063L
BKT-0064L
1
1
Low-profile bracket
Full-height bracket
Ayrıca Satın alabileceğiniz Ürünler
 
  Part Number Qty Description
SFP+ Copper Cable CBL-0347L - 1m 10GbE SFP+ to SFP+, Passive, 30AWG, Pull Type
SFP+ Copper Cable CBL-NTWK-0347 - 1m 10GbE SFP+ to SFP+, Passive, 30AWG, Push Type
SFP+ Copper Cable CBL-NTWK-0456 - 2m 10GbE SFP+ to SFP+, Passive, 30AWG, Push Type
SFP+ Copper Cable CBL-0348L - 3m 10GbE SFP+ to SFP+, Passive, 24AWG, Pull release
SFP+ Copper Cable CBL-0349L - 5m 10GbE SFP+ to SFP+, Passive, 24AWG, Pull release
SFP+ Active Optical Cable CBL-SFP+AOC-1M - 1m 10GbE SFP+ to SFP+ Fiber Active Optical Cable (AOC)
SFP+ Active Optical Cable CBL-SFP+AOC-3M - 3m 10GbE SFP+ to SFP+ Fiber Active Optical Cable (AOC)
SFP+ Active Optical Cable CBL-SFP+AOC-5M - 5m 10GbE SFP+ to SFP+ Fiber Active Optical Cable (AOC)
SFP+ Transceiver module AOC-E10GSFPSR - SFP+ transceiver module for short range fiber cables (up to 300m), 10G/1G, 850nm, MMF, LC
SFP+ Transceiver module AOC-E10GSFPLR - SFP+ transceiver module for long range fiber cables (up to 3000m), 10G/1G, 1310nm, MMF, LC
SFP+ Transceiver module AOM-TSFP-709DMZ-AVG - SFP+ transceiver module for short range fiber cables, 10G/1G, 850nm, MMF, LC
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Tarkan Ateşerpuan
18 Mart 2018
4 Port 10 Gbe SFP + Ethernet Kartı Broadcom BMC57840S Chip,PCI-E 3.0 , Low Profile / Full Height Yuvalar ile uyumludur. Transceiver ayrı satılır

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


59. Sk.No:4 Daire :3 Beylikdüzü / İstanbul

0850 304 93 76
tarkan@sunucudeposu.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.