Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

0850 304 93 76
Sunucu Donanımları » Network Ürünleri » 10GBe

intel 82599 2 Port Ethernet Kart SFP+ LR-LINK

Stok Kodu

LREC9802BF-2SFP+

Markası

LR-Link
Ürünlerimiz genelde stoklara bulunmakta. Online satışımız yoktur.
intel 82599 2 Port Ethernet Kart SFP+ LR-LINK hakkında bilgi istiyorum proje@sunucudeposu.com
intel 82599 2 Port Ethernet Kart SFP+ LR-LINK hakkında bilgi istiyorum 08503049376
intel 82599 2 Port Ethernet Kart SFP+ LR-LINK hakkında bilgi istiyorum Whatsapp Hızlı Bilgi
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

LR-Link Türkiye Distribütörü SUNUCUDEPOSU firmasıdır.

LREC9802BF-2SFP+

LR-LINK Türkiye Distribütörüyüz.

Intel® 82599ES 10Gb/s 2-port Ethernet Kartı
2 adet x SFP+ LAN portu
Her Port 10Gb/s destekler
Intel® 82599ES Chip Setlidir
PCIe x8 (Gen2 x8 bus)
Ölçüler : 143 x 68.9 mm

SFP+ Transceiver 10Gbe içinden çıkmaz, Ayrıca satın alınmalıdır.
850 SR MultiMode SFP+

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır. **********Paketi Açılmış , Kullanılmış , Denenmiş , Orjinalliği bozulmuş Ürünler Kesinlikle İade alınmamaktadır.**********

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Kargo Bedeli Ödemezsiniz

Tüm alışverişlerinizde Kargo Bedelini Biz Karşılıyoruz

Stok ve Hızlı Teslimat

Sadece Kendi Stoklarımızda olan ürünleri satıyoruz

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?