Sipariş ve Destek 0850 304 93 76
.
Detaylı Arama
  •  - 
LR-Link Network Ürünleri Türkiye Distribütörü Sunucu Deposu IT Components

Fiyatı Sorunuz

Supermicro AOC-STG-i2T 10GBase-T Ethernet Kart RJ45

Fiyatı Sorunuz

4-Port GBe Network Kartı intel i350 Chip Set Sanallaştırma Uyumlu

Fiyatı Sorunuz

CBL-NTWK-0456 Supermicro 10G SFP+ Twinax DAC 2m Kablo

Fiyatı Sorunuz

40G QSFP+ Passive Twinax DAC 2m Copper Kablo

Fiyatı Sorunuz

40GbE IB-QDR QSFP+ Active Optical Fiber 850nm 1m Kablo AVAGO

Fiyatı Sorunuz

Network Kablolar 10G RJ45 Cat6a , CX4 , SFP+ ve OmniPath

Fiyatı Sorunuz

AOC-STGN-I1S  10GBe Ethernet Kart Tek Port SFP+

Fiyatı Sorunuz

CLN4832 - Gigabyte Intel 82599ES 10Gb/s 2-port SFP+ Ethernet Kartı

Fiyatı Sorunuz

Supermicro AOC-STGN-I2S Sunucu için 10Gigabit SFP+ çıkışlı Network Ethernet Kartı

Fiyatı Sorunuz

Supermicro AOC-SGP-i2 Gigabit Networking Adapter Intel i350 PCIe 2-Port 2xRJ45 Copper Low-Profile

Fiyatı Sorunuz

AOC-MCX354A-FCBT-MLN Supermicro

Fiyatı Sorunuz

AOC-QLE2672  Qlogic Supermicro 16Gbps Fibre Channel HBA Kart

Fiyatı Sorunuz

59. Sk.No:4 Daire :3 Beylikdüzü / İstanbul

0850 304 93 76
tarkan@sunucudeposu.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.