Sipariş ve Destek 0850 304 93 76
.
Detaylı Arama
  •  - 
4 Port Ethernet Karti intel 82580 StorNET

Fiyatı Sorunuz

StorNET 10GbE 4 Port  Ethernet Kartı STR9804BF-4SFP+

Fiyatı Sorunuz

StorNet X550 Dual PCIe v3.0 x4 10 Gigabit  2 Port Ethernet Kart

Fiyatı Sorunuz

Çift 1Gbe Çıkışlı i350 Chip Set Ethernet Kartı

Fiyatı Sorunuz

2 Port RJ45 Gigabit Sunucu Tip Ağ Kartı Intel I350AM2 Chip Set

Fiyatı Sorunuz

2 Port RJ-45 1Gigabit Intel 82576 Ethernet Ağ Kartı Sunucu Tip

Fiyatı Sorunuz

4 Port 1 Gigabit Ethernet Kart

Fiyatı Sorunuz

PCIe x4 10Gbps Tek Port RJ45 Network Ağ Kart Tehuti TN4010B0 Chip Set

Fiyatı Sorunuz

PCI Express v3.0 x8 10Gigabit Dual-port Ethernet Server Adapter Intel X710 Based (2 x SFP+)

Fiyatı Sorunuz

4-port 1Gigabit  Copper Network  Ethernet Ağ Kartı Intel I350 Sunucu Tip

Fiyatı Sorunuz

10G Multimode 850nm Module, 300M

Fiyatı Sorunuz

10Gbe PCI-E x8 Dual SFP+ Fiber Sunucu Tip Ethernet Intel 82599ES

Fiyatı Sorunuz

2 Port Ethernet Kart 1Gigabit

Fiyatı Sorunuz

2 Port Ethernet Kart 1Gigabit

Fiyatı Sorunuz

2 Port Ethernet Kartı 10GbE SFP+ Intel 82599ES STR9802BF-2SFP+

Fiyatı Sorunuz

Intel 82599 Chipset PCIE X8 10 Gigabit 10Gbe 1 X SFP+ Server Ethernet Adapter

Fiyatı Sorunuz

Mellanox ConnectX-3 PCIe x8 3.0 10 Gigabit Dual-port Fiber Ethernet Kart

Fiyatı Sorunuz

PCI Express x8 Dual Port SFP+ 10 Gigabit Sunucu Network Ağ Kart Broadcom BCM57810S

Fiyatı Sorunuz

SAS 8639 U.2 SFF-8639 NVMe PCIe Mini SAS 8643 SFF-8643 SSD Kablosu

Fiyatı Sorunuz

4 Port 1 Gigabit Ethernet Kart intel i350AM4 ChipSet STR9714HT

Fiyatı Sorunuz

59. Sk.No:4 Daire :3 Beylikdüzü / İstanbul

0850 304 93 76
tarkan@sunucudeposu.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.