Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

StorNet
j9151d-hpe-procurve-aruba-uyumlu-sfp-transceiver-10gbps-smf-1310nm-10km-lr-stornet-resim-2430.jpg

J9151D HPE ProCurve ARUBA Uyumlu SFP+ Transceiver 10Gbps SMF, 1310nm 10KM LR StorNET

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
J9151D HPE ProCurve ARUBA Uyumlu SFP+ Transceiver 10Gbps SMF, 1310nm 10KM LR  StorNETJ9151D HPE ProCurve ARUBA Uyumlu SFP+ Transceiver 10Gbps SMF, 1310nm 10KM LR  StorNETJ9151D HPE ProCurve ARUBA Uyumlu SFP+ Transceiver 10Gbps SMF, 1310nm 10KM LR  StorNETJ9151D HPE ProCurve ARUBA Uyumlu SFP+ Transceiver 10Gbps SMF, 1310nm 10KM LR  StorNET

J9151D-DN HPE Aruba Uyumludur.

1310nm DFB-LD Transmitter , 10km Mesafeye kadar uyumlu , Single 3. 3V Power supply and TTL Logic Interface

Duplex LC Connector Interface,Hot Pluggable , MSA SFP+ Specification SFF-8431 uyumlu 

10G FC 1200-SM-LL-L FC standardı ile uyumlu

J6151D HPE Aruba Uyumlu StorNET SFP+ Transceiver