Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

StorNet
sfp-10gbps-smf-1310nm-10km-cisco-uyumlu-lr-transceiver-stornet-resim-971-resim-2429.png

SFP+ 10Gbps LR Transceiver SMF, 1310nm 10KM Cisco Uyumlu - StorNET

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
SFP+ 10Gbps LR Transceiver SMF, 1310nm 10KM Cisco Uyumlu  - StorNET

Cisco Uyumlu SFP+ 10Gbps SMF, 1310nm 10KM LR Transceiver - StorNET

 

Supermicro , D-Link , Cisco , DELL ve genel uyumludur. HP ProCurve Aruba için diğer ürünlerimi tercih ediniz.

 

Genel özellikler

SFP-10G-10KM-CISCO

Veri transferi  10.3Gbps

1310nm DFB-LD Transmitter

10km Mesafeye kadar uyumlu

İlgili Ürünler