Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

0850 304 93 76
Sunucu Donanım » Network Ürünleri » Transceiver » 10Gbase SFP+ Transceiver

HP ProCurve J9150A uygun 10GbE SR SFP+ 850nm 300 Transceiver

Stok Kodu

153.50.033

Markası

StorNet
Ürünlerimiz genelde stoklara bulunmakta.

Hemen teklif verebiliriz.
HP ProCurve J9150A uygun  10GbE SR SFP+ 850nm 300 Transceiver hakkında bilgi istiyorum proje@sunucudeposu.com
HP ProCurve J9150A uygun  10GbE SR SFP+ 850nm 300 Transceiver hakkında bilgi istiyorum 08503049376
HP ProCurve J9150A uygun  10GbE SR SFP+ 850nm 300 Transceiver hakkında bilgi istiyorum Whatsapp Hızlı Bilgi
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

HP ProCurve J9150A için tasarlanmıştır.

StorNET 10G-S-SR-H 10Gb/s 

 

300m 850nm LC SFP+ Transceiver

 

StorNET markası ile Stoklarda

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır. **********Paketi Açılmış , Kullanılmış , Denenmiş , Orjinalliği bozulmuş Ürünler Kesinlikle İade alınmamaktadır.**********

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Kargo Bedeli Ödemezsiniz

Tüm alışverişlerinizde Kargo Bedelini Biz Karşılıyoruz

Stok ve Hızlı Teslimat

Sadece Kendi Stoklarımızda olan ürünleri satıyoruz

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?