Sipariş ve Destek 0850 304 93 76
Supermicro Sunucu,HP DELL Ethernet Kart,RAID HBA
    Detaylı Arama
    4 Port Ethernet Karti intel 82580 LR-Link LREC9704HT

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    4 Port Ethernet Karti intel 82580 StorNET

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    RackServer SYS-2028U-TR4+ Supermicro 2U Rack intel Xeon E5-2600v4 Sunucu

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    4-Port GBe Network Kartı intel i350 Chip Set Sanallaştırma Uyumlu

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    4 Port 1 Gigabit Ethernet Kart intel i350AM4 ChipSet STR9714HT

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    intel 82599 2 Port Ethernet Kart SFP+ LR-LINK

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    2 Port RJ45 Gigabit Sunucu Tip Ağ Kartı Intel I350AM2 Chip Set

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    2 Port RJ-45 1Gigabit Intel 82576 Ethernet Ağ Kartı Sunucu Tip

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    4-port 1Gigabit  Copper Network  Ethernet Ağ Kartı Intel I350 Sunucu Tip

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    LREC9701EF-SFP Tek Port SFP+ Sunucu Tip Ağ Ethernet Kartı Intel 82576 Chip Set

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    LREC9702EF-2SFP 2 Port SFP Intel 82576 1Gbe  Sunucu Tip Ethernet Kart

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    LRES2201PT Mini PCIe Single-port Copper Gigabit Ethernet Network Adapter Intel 82574

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    LRES2202PT Mini PCIe Mini PCIe 2 Port Copper Ethernet Lan Card  Intel I350

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    10Gbe PCI-E x8 Dual SFP+ Fiber Sunucu Tip Ethernet Intel 82599ES

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    Emniyet Genel Müdürlüğü Alışveriş Merkezleri Plaka Tanıma Sistemi

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    Supermicro SuperServer 5028D-TN4T Sunucu <b>Dual 10Gb/s Network</b>

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    Supermicro SuperServer 6038R-TXR - 3U - 8x SATA 11x PCI-Exp.Slot

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    SYS-1028R-TDW Supermicro SuperServer Rackmount 1U Sunucu * DATA CENTER * Optimize

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    SYS-6018R-MT Supermicro SuperServer 1U Rackmount Sunucu * DATA CENTER * Optimize

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    SYS-6018R-MDR Supermicro 1U Rack Mount Sunucu Xeon E5-2600v4

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    AOC-E10GSFPSR Supermicro 10G Ethernet 10GBase-SRSFP+ 850nm LC Transceiver

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    PTS Plaka Tanıma Sistemi Supermicro Sunucu

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    2 Port Ethernet Kartı 10GbE SFP+ Intel 82599ES STR9802BF-2SFP+

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    Intel 82599 Chipset PCIE X8 10 Gigabit 10Gbe 1 X SFP+ Server Ethernet Adapter

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    StorNet X550 Dual PCIe v3.0 x4 10 Gigabit  2 Port Ethernet Kart

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    Supermicro 1U Passive CPU Heat Sink  Socket LGA1150/1155 SNK-P0046P

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    Supermicro 4U Rackmount Kasa + Anakart + Bellek + İşlemci + SAS Kart Paket1

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    Cold1U16 Veri Depolama Sunucu

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    LREC9902BF-2QSFP+ PCIe v3.0 x8 40 Gigabit Dual port Server Ethernet  Kart Intel XL710

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    LREC9260PF-SFP PCIe x1 Gigabit SFP Fiber Ethernet Adapter Intel 82576

    Yeni Web Sayfamız Storage.com.tr

    %100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

    Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

    %100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

    Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

    KREDİ KARTIYLA ÖDEME

    Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

    Doğru Ürünleri aldığınızdan Emin olursunuz.

    İhtiyaç duyduğunuz ürünleri kolayca bulabilmek için profesyonel Satış ekibimizden destek alabilirsiniz.Satış Ekibimiz Tarkan ATEŞER tarafından yönetilmektedir. Sunucu Ürünlerimiz Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

    59. Sk.No:4 Daire :3 Beylikdüzü / İstanbul

    0850 304 93 76
    tarkan@sunucudeposu.com
    E-Bülten Aboneliği
      Sosyal Medya'da Takip Et

    Bu sitenin tüm hakları saklıdır.